Bu sezon ne izliyoruz?

Artık bir ortamda en az bir yabancı diziden söz edemiyorsanız bize de yabancısınız demektir! Aşağıdaki listeden işe başlayın. Bazıları ikinci sezona girmek üzere, acele edip eksiklerinizi tamamlayın.

14 Eylül 2015

Bu sezon ne izliyoruz?

Blindspot

Vücudu dövmelerle kaplı genç bir kadın, çıplak halde Times Meydanı’nda bulunur. Uyandırıldığında hafızasını kaybettiği anlaşılır. Bu gizemli durum ve sırtında bir FBI ajanının isminin dövmesinin olması, FBI’ın dikkatini çeker. Kadının vücudunda dövme olarak yer alan ve ne için olduğu bilinmeyen buluşma yerleri ve tarihleri, hem kadını hem de ajanları büyük bir suça sürükleyecektir. Dizinin kadrosunda 300: Rise of an Empire filminden Sullivan Stapleton ve Thor: The Dark World’den hatırlayacağınız Jaimie Alexander var. (İlk sezon, NBC/21 Eylül)

The Affair

Başkalarıyla evli olan ama ilişki yaşayan Noah ve Alison’ı, karakterlerin birbirinden ayrı bakış açılarıyla anlatan dizi, ilk sezonuyla En İyi Drama Dizisi Altın Küre ödülünü kazandı. Başrollerde dizideki performansıyla Altın Küre kazanan Ruth Wilson’la The Wire oyuncularından Dominic West var. (İkinci sezon, Showtime/4 Ekim)

Bloodline

Florida’da otel işleten soylu aile Rayburn’lerin sorun çıkaran büyük oğlu eve döner ve karanlık sırları olan ailesini, bu sırları ifşa etmekle tehdit eder. Eleştirmenlerden olumlu tepkiler alan dizi, Emmy ödüllü dizi Damages’ın yaratıcılarının elinden çıktı. (İkinci sezon, Netflix/2016)

Transparent

Babalarının transseksüel olduğu gerçeğine alışmaya çalışan Kaliforniyalı bir aileyi anlatan dizide baba rolünü Arrested Development’tan tanıdığımız Jeffrey Tambor oynuyor. Dizi geçen yıl En İyi Komedi Dizisi Altın Küre ödülünün sahibi oldu. (İkinci sezon, Amazon/4 Aralık)

American Crime

Her sezon farklı bir konuyu işleyecek olan dizinin ilk sezonu bir ev baskınında öldürülen savaş gazisinin cinayetini, cinayetin suçlu ve mağdurun aileleri üzerindeki etkisini anlatıyor. Başrollerde usta oyuncular Felicity Huffman ve Timothy Hutton üstleniyor. (İkinci sezon, ABC/2016)

Truth be Told

Birbirine zıt, komşu ve aynı zamanda en yakın arkadaş olan iki çifti anlatan bir komedi. Yönetmen How I Met Your Mother’dan tanıdığımız Pam Fryman. Aklınızdan geçirip de dile getirmediğiniz her konuyu analiz edip takıntı yapan çiftlerin hikayesinin eğlendireceği kesin. (İlk sezon, NBC/16 Ekim)

 

Yazının tamamı ve çok daha fazlası GQ Türkiye Eylül sayısında ve GQ Türkiye Dijital edisyonunda...


Stranger Things’den Yeni Haberler Var

POPÜLER | Stranger Things’den Yeni Haberler Var

2019 Grammy Awards Adayları Açıklandı

POPÜLER | 2019 Grammy Awards Adayları Açıklandı

Avengers: Endgame Filminden İlk Fragman

POPÜLER | Avengers: Endgame Filminden İlk Fragman

Artık Jake Gyllenhaal'un da Bir Instagram Sayfası Var

POPÜLER | Artık Jake Gyllenhaal'un da Bir Instagram Sayfası Var

Geçmişten Günümüze En İyi Polisiye Dizileri

POPÜLER | Geçmişten Günümüze En İyi Polisiye Dizileri

Karşınızda 2019 Golden Globes Adayları!

POPÜLER | Karşınızda 2019 Golden Globes Adayları!

Daha Fazla Göster