Popüler

Converse'ten Batman'in 80. Yılına Özel Koleksiyon

İkonik spor markası Converse, çizgi romanın 80. yıl dönümünü kutlamak için oluşturduğu Batman temalı kapsül ayakkabı koleksiyonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

batman, converse

DC'nin en büyük eserlerinden ve tüm zamanların tartışmasız en gözde çizgi roman karakterlerinden Batman 80 yaşında! Ve geride kalan efsanevi 80 yılı kutlayan bir koleksiyon kapıda.

batman, converse

İkonik spor markası Converse, çizgi romanın 80. yıl dönümünü kutlamak için oluşturduğu Batman temalı kapsül ayakkabı koleksiyonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. DC arşivlerine derinlemesine dalan ve evrenin geçmiş hikaye karelerinden ilham alan koleksiyonda toplamda altı farklı ayakkabı tasarımı var. 1950'ler, 60'lar ve 70'lerde geliştirilen ve popüler olan Pop Art stiline odaklanan koleksiyon, çizi romanın ilk zamanlardaki figürlerine gözler önüne sererek Batman hayranlarına ayrıca bir nostalji yaşatıyor.

1 Ekim’de belirli sitelerde, 21 Ekim'de ise Converse.com’da piyasaya sürülecek koleksiyonun fiyat aralığı modele bağlı olarak 35 Dolar ile 100 ABD Dolar arasında değişecek.

İLGİLİ İÇERİKLER converse batman
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası