Popüler

Cüneyt Arkın, Hakan: Muhafız'ın İkinci Sezonuna Dahil Oldu

Hakan: Muhafız'ın ikinci sezonunun ne zaman yayınlanacağına dair henüz net bir bilgi yok. Ancak yayınlanan fragmanda, diziseverleri tatmin edecek dev bir isim var.

19-02/27/ekran-resmi-2019-02-27-100733.png

Netflix'in ilk Türk yapımı dizisi Hakan: Muhafız (The Protector)ilk sezonuyla herkesi heyecanlandırmıştı. Kadrosundaki genç ve dinamik oyuncularla dikkat çeken dizi, ikinci sezonda da aynı heyecanı taze tutmakta kararlı görünüyor ve bunun için büyük bir hamle yapıyor. İlk sezon, kadrosunda Çağatay Ulusoy, Okan Yalabık, Burçin Terzoğlu ve Okan Yalabık gibi isimlerin bulunduğu diziye, ikinci sezonda transfer olan kişi, Türk sinemasının çınarlarından Cüneyt Arkın

Geçtiğimiz gün yayınlanan fragmanda, Zeynep karakterini canlandıran Hazar Ergüçlü ile konuşan Arkın'ın henüz hangi rolle karşımıza çıkacağı belli değil. Ancak, Hakan: Muhafız hayranlarına büyük bir heyecan ve haz yaşatacağı kesin. Yeni nesil platformlarda çok sık karşımıza çıkmayan Yeşilçam'ın dev isimlerini, belki de Cüneyt Arkın'la birlikte daha sık görür olacağız, kim bilir.

İZLE
Sıra Dışı ve Beklenmedik Bir Çağatay Ulusoy
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası