Depeche Mode 17 Mayıs'ta İstanbul'da
Popüler

Depeche Mode 17 Mayıs'ta İstanbul'da

Dünya çapında 100 milyondan fazla albüm satan efsane grup yeni turnesinde Türkiye'ye de uğrayacak.

Müziği yeniden tanımlayan grup Depeche Mode, Avrupa turnesini açıkladı. Dave Gahan, Martin Gore ve Andy Fletcher 2013 yazında Kuzey Amerika turnesine başlamadan önce 25 Avrupa ülkesinde, 34 konser ile 1.5 milyondan fazla hayranına ulaşacak.
 
Grup 7 Mayıs’ta başlayacak turnesinde Berlin Olimpiyat Stadı, Paris Stade de France, Moskova Locomotive stadyumu ve Roma Olimpiyat Stadı gibi tarihi stadyumlarda sahne alacak. Avrupa turnesi 29 Temmuz’da Minsk Arena’da sona erecek.

Depeche Mode'un İstanbul Konseri ise 17 Mayıs 2013 Cuma akşamı
Küçükçiftlik Park'ta gerçekleşecek. Biletler ise 1 Kasım saat 11:00'den itibaren satışa çıkacak.
 
Dört yıl sonra yeniden

Bu konserler Depeche Mode’un 2009-2010 sezonunda dünyada gerçekleşen en büyük turnelerinden biri olan ve 142 konserle, 2.5 milyondan fazla bilet satan “Tour of the Universe” turnesinden sonra gerçekleşecek ilk canlı gösterileri olacak.

Müzik listelerinin en üst sıralarında yer alarak geride bırakılmış 30 yıl, 100 milyondan fazla albüm satışı olan Depeche Mode, bu senenin büyük bir bölümünü hayranlarının ve müzik dünyasının ilgiyle beklediği 13’üncü albümleri üzerinde çalışarak geçirdi. Bu yeni albüm de önümüzdeki ilkbaharda raflarda yerini alacak.

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası