Emmy Ödülleri 2021 Kazananları

'The Crown' 7 ödülle gecenin büyük kazananı oldu. Apple TV+'ın favorisi 'Ted Lasso' 4, yeni platform HBO Max'in 'Hacks' ve 'Mare of Easttown' yapımları 3'er ödül kazandı. İşte 73. Primetime Emmy Ödülleri'ni kazananlar.

20 Eylül 2021

Emmy Ödülleri 2021 Kazananları

Bu yıl Jimmy Kimmel'ın sunmadığı, Cedric The Entertainer'ın sunuculuğunu yaptığı 73. Primetime Emmy Ödülleri Los Angeles'ta yapıldı.

The Crown'un geceye hükmettiği törende en iyi drama dizisi, drama dalında en iyi kadın oyuncu (Olivia Colman), erkek oyuncu (Josh O’Connor), yardımcı kadın oyuncu (Gillian Anderson), yardımcı erkek oyuncu (Tobias Menzies), yazar (Peter Morgan) and yönetmen (Jessica Hobbs) ödüllerini aldı. 

Emmy'lerde bu yıl grup halinde ödül kazanan bir diğer yapım Jason Sudeikis'in Apple TV+ için yaptığı dizisi Ted Lasso oldu. En iyi komedi dizisi ödülünü alan Ted Lasso'da Jason Sudeikis en iyi erkek oyuncu, yardımcı oyuncularda Brett Goldstein ve Hannah Waddingham ödül aldı. 

Netflix 44 ödülle sektördeki yerini tekrar belli etti. 

HBO ise yeni platformu Max'in iddialısı, bir kadın stand-up'çının hikayesini anlattığı Hacks ile önemli kategorilerde ödül kazandı ve toplamda bu yıl ana şirketiyle birlikte 19 ödül sahibi oldu. 

2020'nin dijital töreninden sonra yine de kısıtlamalarla gerçekleşen tören pek çok sağlık kontrolü dahilinde gerçeleşti. İşte kazananlar (ve belki de izleme listenize ekleyeceğiniz bir sonraki yapım)

succession


GQ Türkiye 10. Yıl #AURA Party Hosted by Richard Miller

POPÜLER | GQ Türkiye 10. Yıl #AURA Party Hosted by Richard Miller

2022'de İzlemeniz Gereken 20 Film

POPÜLER | 2022'de İzlemeniz Gereken 20 Film

2022’nin En İyi Dizileri (Şimdilik)

POPÜLER | 2022’nin En İyi Dizileri (Şimdilik)

2022’nin En İyi Filmleri (Şimdilik)

POPÜLER | 2022’nin En İyi Filmleri (Şimdilik)

Netflix’teki En İyi Korku Dizileri

POPÜLER | Netflix’teki En İyi Korku Dizileri

Netflix'te Yeni Ne Var?

POPÜLER | Netflix'te Yeni Ne Var?

Daha Fazla Göster