Evinizdeki Yeni Eğlence Anlayışı
Popüler

Evinizdeki Yeni Eğlence Anlayışı

Televizyonunuzda daha önce görmediğiniz kadar iyi ve canlı renkler, premium bir sinema deneyimi ve yapay zeka teknolojisi arıyorsanız sizi LG OLED TV ile tanıştıralım.

Televizyonlarda son 10 yılda gerçekleşen büyük dönüşümlere öncülük eden LG’nin devrim niteliğindeki OLED teknolojisi, bir ekrandan beklenenlerin çok ötesinde bir televizyon deneyimi sunuyor.  

Renkleri Hiç Böyle Görmediniz 

LG'nin en güçlü olduğu noktalardan biri olan ve bazı modellerine adını veren OLED teknolojisi sayesinde televizyonunuz ortak bir ışık veya arka aydınlatmaya gereksinim duymuyor. Birbirlerinden tamamen bağımsız olarak çalışan ve kendi parlaklıklarını kontrol edebilen piksellerle şimdiye kadar görmediğiniz kadar derin siyahlar ve canlı renkler vadeden LG OLEG TV izleme deneyiminize mükemmel kontrastı da ekliyor. Kendinizi izlediğiniz sahnenin içerisindeymiş gibi hissetmenizi sağlayan ve yapaylığı neredeyse sıfıra indiren diğer başrol oyuncuları ise televizyonun Alpha 9 akıllı işlemcisi ve görüntülerin netliğini artıran geliştirilmiş algoritması. Bu teknoloji canlı ve keskin 4K görüntüleri yaşam alanınızda mükemmel uyum sağlayabilecek kadar ince bir televizyonda izleme imkanı sunuyor. 

 19-03/01/3.jpg

Evinizdeki Sinema Salonu  

Pazar günleri evinin konforunu terk edip sinema salonuna kadar uzun bir yol gitmek istemeyen ancak Oscar'lı filmleri de kumlu bir görüntüde izlemeye tahammül edemeyenlerdenseniz LG OLED TV'nin bu alanda türünün ilk örneği olan Dolby Vision™ ve Dolby Atmos® desteği olduğunu bir kenara not edebilirsiniz. Her bir nesnenin sesini üç boyutlu bir ortamda sunabilen bu teknoloji, alandaki akustiği güçlendirerek sesin etrafınızda 360° hareket etmesini sağlıyor. Savaş alanına bomba düşen sahnelerden yağmurun yere düşüşüne kadar her detayı net bir şekilde duyarak gerçek bir ses deneyimine ortak oluyorsunuz. Büyük Hollywood stüdyoları ve Netflix’in de tercih ettiği HDR formatı olan Dolby Vision™ ise yoğun parlak ışığı, derin siyahları ve gerçekçi renkleri ortaya çıkarıyor. 

 19-03/01/2.png

Büyük Ekranda Yapay Zeka

Özellikleri saymakla bitmeyen yeni nesil akıllı televizyonların en büyük problemlerinden olan "kumandanızla istediğiniz fonksiyonu bulmaya çalışmak ve bunu yaparken büyük bir zaman kaybetmek" LG OLED TV’nin öne çıkan özelliklerinden biri olan Türkçe akıllı ses tanıma fonksiyonu ile hayatınızdan çıkıyor. ThinQ AI adı verilen yapay zeka teknolojisiyle, doğal dil işleme (NLP) özelliği sayesinde TV içeriğinize ve hizmetlere, karmaşık adımlarla uğraşmadan kolaylıkla erişebiliyorsunuz. Türkçe’nin de arasında olduğu 10 dili destekleyen akıllı ses tanıma fonksiyonu sayesinde bir komutunuzla Sinema Modu’na ya da Spor Modu’na otomatik olarak geçiş yapabildiği gibi, seyahat edeceğiniz yerin hava durum tahminlerini veya şehrinizdeki güncel trafik durumunu da gösterebiliyor. Akıllı televizyon konseptini bir adım öteye taşıyan OLED TV, bu teknoloji sayesinde çağımızın yeni tutkusu Netflix portalından film önermekten de geri durmuyor. Üstün Smart TV deneyimi, kolay ve hızlı uygulama erişimi ile Netflix’in titiz testlerinden geçer not alan LG OLED TV aynı zamanda Netflix tarafından da öneriliyor.

Kolay kurulum, hızlı içerik keşfi ve Sihirli Kumanda gibi kullanıcı dostu özellikleriyle de yeni bir televizyon arayışında olanların dikkatini çekmekte zorlanmayan modelin sunduğu benzersiz televizyon deneyimi konusunda kendine güveni tam. 

 

 

İZLE
Welcome To Jungle Parti! GQ x LG
İLGİLİ İÇERİKLER LG LG OLED TV Televizyon
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası