Gucci Ailesi O Filme Sıcak Bakmıyor
Popüler

Gucci Ailesi O Filme Sıcak Bakmıyor

House of Gucci filminin çekimlerinden fotoğraflar takipçilerin heyecanını artırıyor fakat Gucci Ailesi ‘hayal kırıklığını’ dile getiriyor.

Adam Driver ve Lady Gaga’nın başrollerde olduğu Ridley Scott filmi House of Gucci’den ilk kare yayınlandıktan sonra heyecan başladı.  Fakat filmle ilgili daha fazla detay ortaya çıktıkça, Floransa merkezli moda evinin kurucusu Guccio Gucci’nin ailesi çekincelerini daha net dile getirmeye başladı. 

1995’te yazılan aynı isimli romanın uyarlamasında Gucci’nin torunlarından Maurizio’nun bir kiralık katil tarafından öldürülmesi konu ediliyor. 46 yaşında öldürülen veliahtın suikastiyle ilgili dava yıllar sonra çözümlenince oklar eski eş Maurizio Reggiani’yi göstermişti ve Patrizia Reggiani 16 yıl hapis yattı. 

Maruizio’nun ikinci derece kuzenlerinden Patrizia Gucci The Associated Press’e yaptığı açıklamada ''Gerçekten hayal kırıklığına uğradık, Hollywood sisteminde karı yükseltmek için bir ailenin kimliğini çalıyorlar. Her şey hakkında konuşabiliriz fakat, geçilmemesi gereken sınırlar var.’’ dedi. 

al pacino gucci

Al Pacino’nun Aldo Gucci’yi, Jared Leto’nun Paolo Gucci’yi (markanın monogram logosunun yaratıcısı) canlandırması konusunda da aile mutsuz. 

Moda evinin arşivleri, markanın sahibi olan şirket Kering tarafından film için kullanıma açıldı ve her fotoğraf bir diğerinden daha çok Gucci beklentisi yaratıyor. 

al pacino gucci

Aile adına konuşan kuzen Patrizia, hikayenin netleştirilmesi için Giannina Facio’ya (Scott Ridley’nin eşi) ulaştıklarını bir yanıt alamadıklarını söyledi ve film yayınlandıktan sonra farklı tedbirlere başvurabileceklerini ekledi. 

 

 

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası