Her şey yalan mıydı?

David Beckham Guy Ritchie'nin yönettiği son H&M filminde görkemli vücuduyla boy gösterdi. Fakat reklama dikkatli bakınca işler değişti.

07 Şubat 2013

Her şey yalan mıydı?

David Beckham'ın H&M için tasarladığı iç çamaşırları serinin yeni reklamları ve oyuncunun vücudu ile yeniden gündemde. Markayla olan iş birliğini sürdüren ve geçtiğimiz günlerde GQ Türkiye'ye de bir röportajla konuk olan Beckham yeni iç çamaşırı koleksiyonu için bu defa ünlü İngiliz yönetmen Guy Ritchie'nin yönettiği reklam filmi için kamera karşısına geçti. 

Başlangıçta her şey yolundaydı. Senaryoya göre reklam filminin başında sakin bir güne başlayan Beckham, garajından hareket eden 4X4'ün arka kapısına bornozunu kaptırır. Üstünde sadece haki boxer'ıyla kalan yıldız futbolcu sıkışan bornozunu kurtarmak için hızla koşmaya başlar. Bornoz uğruna tenis kortlarından geçen, havuzlara atlayan Beckham'ın aslında Beckham olmadığı bugün İngiliz bulvar basınında kendine geniş yer buldu.

Reklamda bir karede çok daha geniş ve kaslı omuzları olan üstelik Beckham'ın özellikle dövmelerle dolu kollarından da eser taşımayan bir Beckham görüyoruz. Söylentiye göre Beckham sadece kendisinin rol aldığını söylediği reklam filminde aslında dublör kullandı.

Bu söylenti ne kadar doğru ancak resmi bir açıklama yapılırsa ortaya çıkacak. Futbolcu kimliği zaten aşikar olan, PSG'ye geçişiyle yine ses getiren ama her fırsatta iç çamaşırlarıyla poz vermekten vazgeçmeyen Beckham'a olan kadın ilgisini bu haberler azaltır mı bilmiyoruz ama GQ erkekleri olarak içimize su serpildiği kesin. Bu arada merak edenler için tartışmalı reklam aşağıda...


Leonardo DiCaprio'nun Unutulmaz 5 Performansı

POPÜLER | Leonardo DiCaprio'nun Unutulmaz 5 Performansı

Dark’ın Final Sezonuna Hazır Mısınız?

POPÜLER | Dark’ın Final Sezonuna Hazır Mısınız?

David Lynch'in Kısa Filmi Pozar Youtube'da

POPÜLER | David Lynch'in Kısa Filmi Pozar Youtube'da

David Bowie'den Kendrick Lamar'a, Ünlü İsimler Yardım Kampanyasında Buluştu

POPÜLER | David Bowie'den Kendrick Lamar'a, Ünlü İsimler Yardım Kampanyasında Buluştu

NADA'in Yeni Sanat Fuarı 'FAIR' Online Ziyaretçilerini Bekliyor

POPÜLER | NADA'in Yeni Sanat Fuarı 'FAIR' Online Ziyaretçilerini Bekliyor

Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Tenet’te İkinci Fragman

POPÜLER | Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Tenet’te İkinci Fragman

Daha Fazla Göster