Hugh Jackman Wolverine Vücudu İçin 6 Aylık Spor Rutinine Giriyor
Popüler

Hugh Jackman Wolverine Vücudu İçin 6 Aylık Spor Rutinine Giriyor

Instagram egzersiz videoları için beklemede kalın! Hugh Jackman Deadpool 3 için Wolverine'deki formuna geri dönmeyi hedefliyor... 6 ayda!

©20thCentFox/Courtesy Everett Collection

Deadpool serisinin üçüncü filminin vizyona girmesine neredeyse iki yıl olmasına rağmen, Hugh Jackman Wolverine'in pençelerini bir kez daha takmaya hazırlanmak için şimdiden kolları sıvadı.

Jackman, HBO Max'te Chris Wallace'ın programına katıldığında, ikonik karakterin ultra kaslı şekline geri dönmek için sağlam bir zaman ayırmayı planladığını açıkladı. "Aceleye getirilmemesi gerektiğini öğrendim. Bunun zaman aldığını öğrendim. Bu yüzden [The Music Man'i] bitirmemle çekime başlamam arasında altı ay var. Ve başka bir iş yapmayacağım. Ailemle birlikte olacağım ve antrenman yapacağım. Altı ay boyunca işim bu olacak."

Jackman 2021'in sonundan bu yana Broadway'de The Music Man'de şarkı söyleyip dans ediyor ve son performansı 15 Ocak'ta gerçekleşecek. Her gece müzikal tiyatro sahnesine çıkan bir oyuncunun yorucu rutininin Wolverine eğitimine sıfırdan başlamayacağı anlamına geldiğini söylüyor.

"Ve şu anda gerçekten formdayım. Broadway'de şarkı söyleyip dans ederek haftada sekiz gösteri yapmanın getirdiği bir şey var ki o da fit olmam. Yani sağlıklıyım. Başlamak için iyi bir konumdayım."

Bu Jakman'ın Broadway sahnesinden süper kahraman arenasına ilk atlayışı değil. 2014'te The River ile bir tiyatro çalışmasını tamamladıktan hemen sonra X-Men: Days of Future Past için antrenman yapmaya başlamıştı. O dönemde LA Times'a verdiği bir röportajda "dans ettiğimde çok hızlı kas kaybediyorum. Vücudum çok akıllı ve verimlidir ve geleneksel bir dansçının vücudunun üst kısmı şişmeyecektir çünkü bunlar gerçekten ihtiyacınız olmayan kaslardır".

Wolverine formuna geri dönmek için belki de o dönemde Instagram'ında kapsamlı bir şekilde belgelediği Logan antrenmanından ilham alacaktır. Muhtemelen camı kesebilecek bir kas yapısı elde etmek için 100 şınav çekmek, yağsız kasları hedefleyen ve vücut yağını azaltan faz antrenmanları ve ağır setleri takip etmesi gerekiyordu. Dürüst olmak gerekirse, bunun düşüncesinden kurtulmak için altı aya ihtiyacımız var.

Deadpool 3 için asıl merak edilen Jackman'ın Wolverine formuna geri dönüp dönmeyeceği değil, zira bu konuda hiçbir şüphe yok.  Jackman 2017 yapımı Logan'da karakteri öldürdüğünden, hikayenin tam olarak hangi zamanda geçeceği merak konusu. Ancak Jackman ve Ryan Reynolds Instagram'a yükledikleri bir videoyla konuya biraz açıklık getirdiler.

"Sorularınız var," diye başlıyor Reynolds. "Evet. Bir sürü sorum var," diye ekliyor Jackman. "Ama emin olun, şimdi onları yanıtlayacağız. Örneğin, Logan'dan sonra Wolverine nasıl hayatta?". Reynolds daha sonra söze girerek, "Logan 2029'da geçiyor. Tamamen ayrı bir şey. Logan, Logan'da öldü. Ona dokunmuyorum" diyerek Logan'ın kriterlerini görünüşte güvende tutuyor.

Dolayısıyla, filmin ekranlarımıza geleceği ve sorularımızın doğru düzgün yanıtlanacağı Kasım 2024'e kadar, Hugh Jackman'ın kaçınılmaz olarak Instagram zaman çizelgelerimizi dolduracağı kapsamlı ve düşük anahtarlı acı verici egzersiz videolarının tadını çıkarabiliriz. 

 

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası