Popüler

James Bond Setinde Bir Kraliyet Üyesi: Prens Charles

James Bond setinde kraliyet alarmı!

19-08/07/gettyimages-1157153298-1565159696.jpg

Kraliyet varisi Prens Charles, İngiltere'de çekimleri devam eden James Bond setini ziyaret etti. Ancak bunun sıradan bir ziyaret olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. İngiliz medyasına göre Galler Prensi'ne filmde oynaması için özel bir başrol teklifi götürüldü. 

Filmin başrol oyuncusu Daniel Craig ile İngiltere'deki stüdyolarda bir araya gelen Prens Charles, filmde kullanılan otomobilleri de yakından inceledi. Eğer ortaya çıkan haberler doğruysa ve Charles ona yapılan teklifi kabul ederse, James Bond ile aynı steti paylaşacak ikinci kraliyet üyesi olacak. İlkiyse annesi Kraliçe II. Elizabeth

19-08/07/gettyimages-1151041544.jpg

2012 Olimpiyat Oyunları'nın açılış töreni için çekilen kısa filmde James Bond'un (Daniel Craig) yanında yer alan Kraliçe, Craig'e ''İyi Akşamlar Sayın Bond'' diye hitap ettikten sonra, saraydan Bond'la birlikte ayrılmış ve daha sonra dublörünü kullanarak paraşütle ayrılmıştı. O dönemde Kraliyet ailesinden bir kaynak İngiliz basınına verdiği demeçte, "İnsanlar Kraliçe Elizabeth'in Daniel Craig'in yanında görünmesine çok sevindi'' ifadelerini de kullanmıştı.

Meraklısına not: James Bond serisinin yeni ve 25. filminin 2020'de gösterime girmesi planlanıyor. 
İZLE
4000 Parçalık James Bond Koleksiyonu
İLGİLİ İÇERİKLER prens charles james bond
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası