Kadınları Etkileme Sanatı
Popüler

Kadınları Etkileme Sanatı

Kusura bakmayın yıl 2017 ezbere bilmemiz gereken bazı taktikler var artık! Gelin size bir kadını elde etme yöntemlerini aşama aşama anlatalım.

1.DIŞ GÖRÜNÜŞ

Biraz empati yapalım ve bir itirafta bulunalım. Erkekler de kadınları ilk gördüğünde önce fiziğine ve yüzüne bakar. Dikkatini çeker ya da çekmez. 

Kadınlar da tıpkı erkekler gibi önce bir erkeğin yüzüne, fiziğine, saçlarına bakar. Bir araştırmaya göre kadınların en çok dikkat ettikleri şeyler eller, dişler ve saçlarmış. Bu da ipucumuz olsun.

Kısacası hem bakımlı hem de her daim savaşa… Pardon bir kadını etkilemeye hazır olmalıyız beyler.

Erkekler bir kadının giyimine ne kadar dikkat eder ne kadar trend olduğunu tartışır bilinmez ama kadınlar en az kendileri kadar stil sahibi erkeklerle beraber olmak isterler. Stil sahibi olun ve trendleri mutlaka takip edin.

 

2-İYİ BİR KOKU SEÇİN

Bilimsel olarak parfümlerin hormonları etkilediğini biliyoruz. Parfüm seçimi önemli! Baharat kokuları, odunsu kokular, Japon çiçekleri kadınların favori kokuları arasında.

 

3-KAÇAN KOVALANIR

Hep klasiktir ama işe yarar bilirsiniz “Kaçan Kovalanır.” Sakın yanılgıya düşmeyin kadınların çoğu kaçmayı değil kovalamayı severler.

Kadınlar ilk dakikadan kendi avuçlarında bildiği erkeklerden kaçarlar. Ancak zor olanı etkilemeye çalışmak, herkesin dikkatini çekerken sizinkini çekemiyor olmak onu hırslandırır ve oyuna sürükler. Unutmayın kadınlar oyun oynamayı severler.

Genel anlamda davranışlarınızda siz bir ödülmüşsünüz ve bir yarış sonrası sizi kazanacak kadını bekliyormuşsunuz edası ile hareket edin. Bırakın o sizi elde etsin.

Daha somut bir örnek vereceksek, konuşmaları zaman zaman siz kapatın. “Çalışmam gerek”, “Uyumam gerekiyor.” Ya da “İyi geceler” mesajını önce siz atın.

Burada not etmek gereken küçük ayrıntı bu davranışınız bilinçli bir kibir gibi durmasın. :)

 

4- EĞLENCELİ VE BİLGİLİ OLUN

Kadınlar yanlarında eğlenebildikleri erkeklerle olmak isterler. Eğlenceli olun ona bir yığın yeni bilgi verin, sizinle keşfetmesini sağlayın. Bu sizi daha ulaşılması zor hale getirecekir.

Onu o kadar farklı sürprizlerle maceralarla baş başa bırakın ki size bağlansın. Kadınlar macera dolu yolları yürümeyi severler.

 

5- BİR YAPTIĞINLA BİR YAPTIĞIN AYNI OLMASIN

O malum şarkıda da dediği gibi “Aşk bir dengesizlik işi.” Asla dengeli olmayın. Mesajına üç saniyede cevap verdiğiniz de olsun saatlerce beklediği de.

Ona bir sırrınızı verin kendini özel sansın; o sanmaya devam ederken bir anda kayıplara karışın. Ne olduğunu anlayamasın.

Kadınları sinirlendiren şeyler gibi de dursa kadınlar bulmaca çözme işini özel hayatlarında da severler.

 

6- GİZEMLİ OLUN

Hayatınızla ilgili her gün her an her bilgiyi ona vermeyin. Mesela her gün konuşuyorsanız bir anda saatlerce susun, o saat aralıklarında nerede ne yaptığınızı merak etsin.

 

7- SEKSİ OLUN

Seksapel genelde kadınlara has bir özellik olsa da kadınlar da erkekleri seksi olan ve olmayan diye kategorize ederler.

Erkeklerin seksiliği elbette baklavalarla da sağlanabilir ancak kadınlar daha duygusal seyirde çalıştıkları için bir erkeği zeki olmasından dolayı da seksi bulabilir.

Bir diğer yöntem de şefkatli olması. Bir erkeği seksi yapan yönlerden biri de şefkatli olmasıdır. Kaslı ve dövmeli o kadar erkek modelin bebek severken ki fotoğrafları da bunun bir kanıtı.

 

8- ELİMİ SALLASAM ELLİSİ

Her zaman elimi sallasam ellisi gibi durun. Geçmişinde, şu anda ya da ilerde de bir çok kadının ilgisine maruz kalmış ama istememiş adamı oynayın. Unutmayın sizi her zaman isteyen kadınlar olacak. Ve bu onu bilip sizin için savaşmalı!

İLGİLİ İÇERİKLER kadınları etkileme ilişki
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası