Kıyıda festival zamanı

Babylon Soundgarden festivali üçüncü kez kez yazlık evi Aya Yorgi’de deniz kıyısına yanaşıyor.

29 Temmuz 2013

Kıyıda festival zamanı

Babylon ahalisi yazı Soundgarden Festivali ile geride bırakmaya hazırlanıyor. 26 Mayıs’ta Parkorman’da on binin üzerinde festivalcinin katılımıyla İstanbul ayağı gerçekleşen Babylon Soundgarden 31 Ağustos'ta Çeşme'de gerçekleşecek.

Ana sahnede Teoman

GQ Türkiye'nin kapak konuklarından Teoman, yeni ve eski şarkılarından oluşan özel seçkiyle Babylon Aya Yorgi sahnesindeki yerini alacak. İkili ilişkilerin en iyi anlatıcılarından biri olan şarkıcının, güçlü yorumuna Babylon Aya Yorgi’nin etkileyici atmosferinde şahit olma şansı yakalayacaksınız.

Festivalin yabancı konukları arasında daha önce Türkiye'yi birçok kez ziyaret eden ve dans pistlerinin disko adına en iyi temsilcilerinden Trus'me var.

Gün batımında barbekü partisi

Festivalin Çeşme ayağında deniz keyfinin yanı sıra müziği destekleyen yan etkinliklerle de günün her anının tadını çıkaracaksınız. Bir Babylon klasiği Silent Disco, İstanbul’dan LUST ile Happy Hour, su altı aktiviteleri, langırt, mini futbol & voleybol turnuvaları sizleri bekliyor. Ayrıca Uninvited Jazz Band’le swing eşliğinde barbekü partisi ve Teoman’ın performansının ardından Kabus Kerim ve Barış K ile after party 31 Ağustos’ta Babylon Çeşme Aya Yorgi’de...

GQ'dan hergün bir kişiye çift kişilik davetiye

Babylon Soundgarden Çeşme ayağında yerinizi almak istiyorsanız, yapmanız gereken çok basit: 13 Ağustos Salı gününden itibaren verilecek çift kişilik davetiyelere sahip olmak için, GQ Türkiye Twitter hesabını takip etmeye başlayın, GQ Ağustos sayısını yanı başınızda bulundurun ve sorulan soruya ilk siz doğru cevap verin. Artık eğlencenin, denizin, güneşin tek çatı altında toplandığı Babylon Soundgarden Aya Yorgi'nin kapılarını aralamanıza çok az kaldı.

13 Ağustos talihlisi : Erdem Gülsal 

14 Ağustos talihlisi: Koray Yılmaz

15 Ağustos talihlisi: Oğuzhan Tocan

16 Ağustos talihlisi: Ümit İnan


Neil Patrick Harris, Matrix 4 Kadrosunda

POPÜLER | Neil Patrick Harris, Matrix 4 Kadrosunda

Nostaljk İş Birliği: Pokémon X Casio

POPÜLER | Nostaljk İş Birliği: Pokémon X Casio

Robert Downey Jr’lı Dolittle’dan İlk Fragman

POPÜLER | Robert Downey Jr’lı Dolittle’dan İlk Fragman

2019’un En İyi Romantik Komedileri

POPÜLER | 2019’un En İyi Romantik Komedileri

Harry Styles ve Nefes Kesen Yeni Videosu

POPÜLER | Harry Styles ve Nefes Kesen Yeni Videosu

El Camino: A Breaking Bad Movie Netflix’te Yayınlandı!

POPÜLER | El Camino: A Breaking Bad Movie Netflix’te Yayınlandı!

Daha Fazla Göster