Kültür Köprüsü: 212 Photography Festival

Kültürel etkileşim tutkusunu fotoğraf aracılığıyla İstanbul’a taşıyan 212 Photography Festival, 3-12 Mayıs 2019 tarihlerinde Yapı Kredi bomontiada’da gerçekleşiyor.

27 Mart 2019

Kültür Köprüsü: 212 Photography Festival

Çağdaş fotoğrafçılık alanında dikkat çeken yerel ve uluslararası birçok ismin katılımıyla birlikte hayata geçen #212PhotographyFestival 3-12 Mayıs 2019 tarihlerinde Yapı Kredi bomontiada’da. Festival ikinci senesinde ortak dil olarak fotoğrafı kullanan ve kutlayan, yerel ve uluslararası bir platform yaratmak adına bir fotoğraf yarışmasına da ev sahipliği yapıyor.

İstanbul'un Doğu ve Batı arasındaki konumu ve zengin sosyokültürel mirasıyla güçlü bağlar kuran 212 Photography Festival'de fotoğraf sanatçılarının yanı sıra, yerel yeteneklerin sergilerine de yer veren eşitli atölyeler, sanatçı oturumları, paneller, portfolyo değerlendirmeleri ile bir de film seçkisi bulunuyor.

19-03/27/cooper-gorfer-aana-and-the-string-of-pearls-2016.jpgGenç yeteneklerin göz ardı edilmediği 212 Photography Festival, 212 Studio tarafından düzenlenen ve fotoğraf tutkunlarını heyecanlandıran Uluslararası 212 Fotoğraf Yarışması dünyanın farklı coğrafyalarından iddialı yetenekleri de bir araya getirmeyi amaçlıyor.

Son başvuru tarihi 19 Nisan olan yarışmaya, her yaştan ve her milletten profesyonel ve amatör fotoğrafçılar, her türlü kamerayla çekilmiş fotoğraflarıyla başvurabilir.


Amazon’dan Yetişkinlere Özel Süper Kahraman Dizisi: The Boys

POPÜLER | Amazon’dan Yetişkinlere Özel Süper Kahraman Dizisi: The Boys

The Weeknd, Travis Scott ve SZA’dan Game of Thrones’a Özel Şarkı

POPÜLER | The Weeknd, Travis Scott ve SZA’dan Game of Thrones’a Özel Şarkı

Partnerinizle Birlikte İzleyebileceğiniz En İyi 10 Film

POPÜLER | Partnerinizle Birlikte İzleyebileceğiniz En İyi 10 Film

X-Men: Dark Phoenix’ten Son Fragman

POPÜLER | X-Men: Dark Phoenix’ten Son Fragman

PSG’den Notre Dame’a Destek Çalışması

POPÜLER | PSG’den Notre Dame’a Destek Çalışması

Game of Thrones’un En Sevilen Sahne Arkası Fotoğrafları

POPÜLER | Game of Thrones’un En Sevilen Sahne Arkası Fotoğrafları

Daha Fazla Göster