Mark Wahlberg marihuanayı yasallaştırıyor

90'ların rap yıldızı ve modeli, 2000'lerin aksiyon oyuncusu Mark Wahlberg nam-ı diğer Marky Mark bir kez daha yapımcı koltuğunda.

21 Kasım 2012

Mark Wahlberg marihuanayı yasallaştırıyor

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Amerikan seçimleriyle birlikte marihuanayı yasallaştırma hareketi vites yükseltti. Batıdaki üç eyalette yapılan halk oylamasının ardından Colorado ve Washington'da serbest kalan marihuana, mücadelesini TV ekranlarına taşıyor.

Bu yazın en iddialı komedilerinden Ted'in yıldızı Mark Wahlberg, erkeklerin Sex and the City'si Entourage ve Büyük Buhran yıllarını anlatan Boardwalk Empire ve How to Make It in America dizilerinin ardından bir kez daha yapımcı koltuğunda. Belki de Weeds'in bitmesiyle doğan boşluktan faydalanmak isteyen Amerikan Fox televizyonu, The Happy Tree adlı yapım için kolları sıvadı.

Wahlberg'ün Entourage'da da birlikte yapımcılık yaptığı Rob Weiss ve Steve Levinson'la birlikte geliştirdiği proje, genç ve parlak kariyerli bir avukatın geçirdiği sinir krizinin ardından işini bırakıp huzuru Venice Beach'te ararken kendini bir anda 'marihuananın yasallaştırılması hareketi'nin sözcüsü olarak bulmasını konu alıyor. Dizinin senaryosu da Rob Weiss, Jay Leggett ve Blake Leibel tarafından kaleme alınıyor.


Wes Anderson’ın Viyana’daki Sergisine Davetlisiniz!

POPÜLER | Wes Anderson’ın Viyana’daki Sergisine Davetlisiniz!

Festivallerin Bol Ödüllü Filmi: Anons

POPÜLER | Festivallerin Bol Ödüllü Filmi: Anons

Aktörlerin Başı James Bond ile Neden Dertte?

POPÜLER | Aktörlerin Başı James Bond ile Neden Dertte?

True Detective’in Üçüncü Sezonundan Yeni Fragman

POPÜLER | True Detective’in Üçüncü Sezonundan Yeni Fragman

11 Maddede Matthew McConaughey'nin Başarılı Hayat Hikayesi

POPÜLER | 11 Maddede Matthew McConaughey'nin Başarılı Hayat Hikayesi

Chanel ve Pharrell Williams Güçlerini Birleştirdi!

POPÜLER | Chanel ve Pharrell Williams Güçlerini Birleştirdi!

Daha Fazla Göster