Ölümü kimse durduramaz

Blizzard Köln'de düzenlenen Gamescom 2013'te Diablo III'ün yeni ek paketi Reaper of Souls'u tanıttı. Yeni oyundan ilk fragman yayında.

26 Ağustos 2013

Ölümü kimse durduramaz

Oyun şirketlerinin en fantastik yazılımlarını üretenlerinden Blizzard Almanya Köln'de düzenlenen Gamescom 2013'e damgasını vurdu. Diablo III'ün yazılımcı şirketi üçüncü oyunun ilk ek paketi Reaper of Souls'u meraklısıyla buluşturarak oyun forumlarını meşgul etmeye başladı bile.

Orijinal oyunun halihazırda dört farklı ek paketi bulunuyordu fakat Reaper of Souls 2012 çıkışlı Diablo III'ün ilk genişleme paketi olarak yeni bir evreyi başlatıyor. Reaper of Souls, Diablo II: Lord of Destruction'ın unutulmaz karakterlerinden Angel of Wisdom'ın diğer adıyla Malthael'in geri dönüşünü de belgeliyor. Malthael bu pakette Angel of Death adını alıyor ve ilk işi Diablo'nun ruhunun hapsedildiği ruh taşını ele geçirmek oluyor.

Oyunun yeni paketinin konusuna ve işleyişine gelince: Reaper of Souls'ta toplanacak bolca ganimet var. Onların yanına grafikleri yine harika bir o kadar sayıda canavar, harita ve zorlu görev ekleyen Blizzard oyunun seviye limitini 60'tan 70'e çıkartmış. Seçtiğiniz karakteri seviye atladıkça daha gelişmiş özelliklerle ve büyülerle güncellemek mümkün. Ganimet toplamak için Loot Run adlı yeni bir oyun modunun da oyuna eklendiğini belirtelim.

2014 başında oyun meraklılarıyla buluşması planlanan, Mac ve PC üzerinde oynayabileceğiniz Diablo III'ün ilk ek paketi Reaper of Souls'tan yayınlanan ilk fragmanını izledikten sonra daha fazlasını isterseniz oyunun resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.  


Sex Education İkinci Sezonuyla Geri Dönüyor!

POPÜLER | Sex Education İkinci Sezonuyla Geri Dönüyor!

Golden Globe 2020’nin Tüm Kazananları

POPÜLER | Golden Globe 2020’nin Tüm Kazananları

Deadpool Yeni Filmiyle Geri Dönüyor!

POPÜLER | Deadpool Yeni Filmiyle Geri Dönüyor!

2019’a Damga Vuran En İyi 10 Dizi

POPÜLER | 2019’a Damga Vuran En İyi 10 Dizi

Time Dergisine Göre 2019’un En İyi 10 Filmi

POPÜLER | Time Dergisine Göre 2019’un En İyi 10 Filmi

Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Tenet’ten İlk Görseller

POPÜLER | Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Tenet’ten İlk Görseller

Daha Fazla Göster