Ölümü kimse durduramaz

Blizzard Köln'de düzenlenen Gamescom 2013'te Diablo III'ün yeni ek paketi Reaper of Souls'u tanıttı. Yeni oyundan ilk fragman yayında.

26 Ağustos 2013

Ölümü kimse durduramaz

Oyun şirketlerinin en fantastik yazılımlarını üretenlerinden Blizzard Almanya Köln'de düzenlenen Gamescom 2013'e damgasını vurdu. Diablo III'ün yazılımcı şirketi üçüncü oyunun ilk ek paketi Reaper of Souls'u meraklısıyla buluşturarak oyun forumlarını meşgul etmeye başladı bile.

Orijinal oyunun halihazırda dört farklı ek paketi bulunuyordu fakat Reaper of Souls 2012 çıkışlı Diablo III'ün ilk genişleme paketi olarak yeni bir evreyi başlatıyor. Reaper of Souls, Diablo II: Lord of Destruction'ın unutulmaz karakterlerinden Angel of Wisdom'ın diğer adıyla Malthael'in geri dönüşünü de belgeliyor. Malthael bu pakette Angel of Death adını alıyor ve ilk işi Diablo'nun ruhunun hapsedildiği ruh taşını ele geçirmek oluyor.

Oyunun yeni paketinin konusuna ve işleyişine gelince: Reaper of Souls'ta toplanacak bolca ganimet var. Onların yanına grafikleri yine harika bir o kadar sayıda canavar, harita ve zorlu görev ekleyen Blizzard oyunun seviye limitini 60'tan 70'e çıkartmış. Seçtiğiniz karakteri seviye atladıkça daha gelişmiş özelliklerle ve büyülerle güncellemek mümkün. Ganimet toplamak için Loot Run adlı yeni bir oyun modunun da oyuna eklendiğini belirtelim.

2014 başında oyun meraklılarıyla buluşması planlanan, Mac ve PC üzerinde oynayabileceğiniz Diablo III'ün ilk ek paketi Reaper of Souls'tan yayınlanan ilk fragmanını izledikten sonra daha fazlasını isterseniz oyunun resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.  


Mini Diziler: Tadı Damağımızda Yeni Gözdelerimiz

POPÜLER | Mini Diziler: Tadı Damağımızda Yeni Gözdelerimiz

Pandemi Sebebiyle Ertelenen Filmler

POPÜLER | Pandemi Sebebiyle Ertelenen Filmler

Sizin İçin Stalkladık: Tenisçi Daniil Medvedev

POPÜLER | Sizin İçin Stalkladık: Tenisçi Daniil Medvedev

Meditasyona Başlamak İsteyenlere Öneriler

POPÜLER | Meditasyona Başlamak İsteyenlere Öneriler

Spotify'da Buluşalım

POPÜLER | Spotify'da Buluşalım

Yılın En ‘Beyoncé' Olayı (Şimdilik)

POPÜLER | Yılın En ‘Beyoncé' Olayı (Şimdilik)

Daha Fazla Göster