Sinemadan mikrofona

Scarlett Johansson, Johnny Depp, Juliette Lewis... Onlar Hollywood'un ünlü yıldızları; üstelik mikrofon başında da hiç fena değiller...

31 Mart 2013

Sinemadan mikrofona


Scarlett Johansson

Şuna hiç şüphe yok ki o farklı şeyler denemeyi çok seven bir kadın. Geçtiğimiz ay sonunda One and Only Singles adında bir kız grubu kuracağını açıklayan Scarlett Johansson, halihazırda Tom Waits şarkılarını yorumladığı "Anywhere I Lay May Head adında" bir albüme sahip. Ayrıca Amerikalı müzisyen Pete Yorn ile "Break Up" adını taşıyan bir albüme imza atan yıldız oyuncu, son olarak Joshua Bell ile birlikte seslendirdiği J. Ralph şarkısı "Before My Time" ile En İyi Şarkı kategorisinde Oscar'a aday oldu. Tüm bunlar, oyunculuktaki başarısını müzikte de ispat eden Scarlett Johansson ve yeni grubunu heyecanla beklemek için gayet geçerli sebepler.


Johnny Depp

Onu bir rock yıldızından ayırt etmek imkansız. Aslında bakarsanız Marilyn Manson, Alice Cooper, Eddie Vedder, Steven Tyler gibi rock tanrılarıyla arasından su sızmayan Johnny Depp, katıldığı birçok konserde, bir gitar kapıp sahneye fırlamaktan geri kalmıyor. Son olarak 2012 MTV Müzik Ödülleri'nde Black Keys ile birlikte çalan Johnny Depp, hatırlarsanız işaret dilinde aşkı anlatan Paul McCartney şarkısı My Valentine'ın videosunda Natalie Portman ile birlikte rol almıştı.


Juliette Lewis

Natural Born Killers yıldızı, vahşi güzel Juliette Lewis grubu The Licks ile birlikte 2009 yılına dek üç şahane albüme imza attı ve dünyayı dolaştı. Bu tarihten itibaren yoluna solo devam eden Juliette, bu aralarsa yepyeni bir albüm hazırlığında.


Ryan Gosling

Onun sadece yakışıklı bir oyuncu olduğunu sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Evet, Ryan Gosling kıskanılacak kadar yakışıklı bir adam ve son derece yetenekli bir oyuncu ama dahası var; o mutlaka dinlemeniz gereken Dead Man's Bones grubunun yarısı. Zach Shields ile birlikte folk rock tarzı harikalar yaratan Gosling, sahneye Baby Goose takma adıyla çıkıyor.

 


Nicole Kidman

2001 tarihli Moulin Rouge! müzikalinde Ewan McGregor ile "Come What May" şarkısına hayat veren; yine aynı yıl bir Sinatra klasiği "Somethin' Stupid"i yorumlayarak Robbie Williams ile yeni binyılın en romantik şarkılarından birine imza atan Nicole Kidman, müzik dünyasına arada bir göz kırpsa da asıl tutkusu sinemadan vazgeçmiyor.Russell Brand

Hollywood'a Britanya'dan transfer olan eksantrik aktör Russell Brand, İngiliz rock ruhunu da beraberinde getirmiş olacak ki Forgetting Sarah Marshall ve Get Him to the Greek filmlerinde çizdiği Aldous Snow karakteriyle adeta özdeşleşti. Hatta Get Him to the Greek filminin müziklerine de kurmaca grubu Infant Sorrow ile imza attı. Bize soracak olursanız o gerçek bir rock tanrısı ve Infant Sorrow kendi -hayali- rock biyografisini fazlasıyla hak ediyor.


Harry Styles ve Nefes Kesen Yeni Videosu

POPÜLER | Harry Styles ve Nefes Kesen Yeni Videosu

El Camino: A Breaking Bad Movie Netflix’te Yayınlandı!

POPÜLER | El Camino: A Breaking Bad Movie Netflix’te Yayınlandı!

Jared Leto'nun Gucci Replikası Kayıp

POPÜLER | Jared Leto'nun Gucci Replikası Kayıp

The End Of The F***ing World Geri Dönüyor!

POPÜLER | The End Of The F***ing World Geri Dönüyor!

Instagram'ın Yeni Gizlilik Hamlesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

POPÜLER | Instagram'ın Yeni Gizlilik Hamlesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Zombieland: Double Tap’ten Yeni Bir Fragman Var

POPÜLER | Zombieland: Double Tap’ten Yeni Bir Fragman Var

Daha Fazla Göster