Sucession 4.Sezon Posteri Ne Anlatıyor?
Popüler

Sucession 4.Sezon Posteri Ne Anlatıyor?

Dizinin dördüncü ve son sezonuna dair ipuçları yayınlanan posterde gizli olabilir mi?

Her karanlık anlaşmada olduğu gibi, en büyük etkiyi yaratabilecekler söylenmeyenlerdir. 

Succession'ın dördüncü ve son sezonu 26 Mart'ta yayınlanacak. Roy'ların ve yörüngelerindeki herkesin kaderini, tahmin edilebileceği gibi, gayet düzgün ve güçlü bir şekilde tamamlamayacak. Burada Logan Roy'dan bahsediyoruz, aksi düşünülemezdi. 

Ocak ayında yayınlanan ve önümüzdeki bölümlere dair  şifreler içeren ilk fragmanın ardından, HBO şimdi de son sezonun posterini yayınladı. New York'ta bir gökdelenin balkonunda konumlanmış olan Roy Ailesi tüm ihtişamıyla geri döndü. En önde Brian Cox'un Logan'ı yer alırken, etrafında Roman (Kieran Culkin), Kendall (Jeremy Strong), Tom (Matthew MacFadyen), Shiv (Sarah Snook), Greg (Nicholas Braun) ve Connor (Alan Ruck) konumlanıyor. 

Elbette, Roy'un çocuklarının ve diğerlerinin aile reisinin etrafında döndüğü klasik bir sahne olabilir, ancak daha yakından bakıldığında daha fazlası ortaya çıkabilir. Geçen sezon yaşanan ve Game of Thrones'un Kızıl Düğün'üne rakip olabilecek felaketin ardından Roy'lar hiç olmadıkları kadar parçalanmış durumdalar. Her birinin Waystar Royco'da herhangi bir payının olmadığı bir gelecekle karşı karşıya kalabilecekleri dördüncü sezon düşünüldüğünde, bölümler 'hain' babalarıyla yeniden ittifak kurma çabasında çılgınca bir mücadeleye sahne olacak gibi görünüyor.

Postere bakacak olursak, Logan takım elbisesi ve kravatıyla odak noktasında duruyor. Bu, geçen sezonun sonunda ailenin geri kalanını satan Tom ve Greg tarafından yansıtılan bir görünümken, diğerlerinin yakası açık ya da Shiv gibi balıkçı yaka kazak giyiyor. Bu durum Roy klanının şu anki durumuna işaret ediyor olabilir; çocuklar dışarıda ve Tom ile Greg Logan'ın kurbanları. 

 

HBO Max'ten gelen bir başka poster de bu teoriyi genişletiyor. Bu afişte aile hala balkonda yer alıyor ama bu kez cama yansıyorlar.

Tom ve Greg hala Logan'a uyan tek kişiler, ancak diğerleri dışarı bakarken Greg kendi acı dolu yansımasına bakan tek aile üyesi. Bu bir fikir değişikliğine işaret ediyor olabilir mi? Kanını sattığı bir gelecekte onu nelerin beklediğine dair bir korku mu?

Diğerleri Logan'a bakarak belirsiz bir mesafe oluştururken, yansımaları dünyadan neyi saklıyor olabileceklerine dair bir ipucu veriyor. Tom ve Shiv, yansımanın her iki tarafında da balkonun karşı taraflarında olmalarına rağmen birbirlerinin arkasında duruyor. Geçen sezon Tom, Shiv'i satmıştı ve Tom'un haberi olmasa da Shiv bunu biliyordu. Yansımaları, evliliklerindeki güç mücadelesini ve sonunda kimin diğerinin önünde olacağına dair bir yazı turayı yansıtıyor olabilir. 

 

Bu teorilerden herhangi birinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini ya da büyük bir üçüncü perde dönüşüyle ortalığın yeniden karışıp karışmayacağını bekleyip göreceğiz.

 

British GQ

İLGİLİ İÇERİKLER succession 4.sezon
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası