Popüler

Timothée Chalamet Oyunculuğa Ara Veriyor

The King, Little Women, Dune ve Wes Anderson’ın filmi The French Dispatch’in kadrosunda yer alan 23 yaşındaki yıldız, kariyerine kısa bir ara vereceğini açıkladı.

timothee-chalamet-red-carpet-actor-hiatus

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Kırmızı halının ve beyaz perdenin yeni nesil aktörlerinden, stil ve wellness ikonumuz olmaya aday Timothée Chalamet’ten biraz üzücü bir haber var. The KingLittle WomenDune ve Wes Anderson’ın filmi The French Dispatch’in kadrosunda yer alan 23 yaşındaki yıldız, geçtiğimiz gün Entertainment Weekly’e verdiği röportajda kariyerine kısa bir ara vereceğini açıkladı. ‘2 yıldır ilk kez nefes almaya vaktim oldu.’ diyen Timothée, bu aranın tadını sonuna kadar çıkaracağını söylüyor.

Timothée’nin verdiği röportaja göre aktörün elinde Hollywood’un yeni It-Couple’ı ilan edildiği sevgili Lily-Rose Depp’e daha çok vakit ayırmaktan kendi kitabını yazmaya kadar çokça seçenek var. Ancak aktörün hayranları üzülmesin. Timothée’nin baş rolünü oynadığı Call Me By Your Name’in devam filmi Find Me bu ay vizyona girecek. Ayrıca aktörün kırmızı halı stiline hayran olanlar ise kendisiyle Dune, Little Women ve The French Dispatch’in yaklaşan prömiyerlerinde sıklıkla karşılaşabilir.

İZLE
Engin Günaydın kamera arkası
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası