Popüler

Tommy Hilfiger’ın Yeni Marka Elçisi: Zendaya

Ünlü moda markası Tommy Hilfiger, kadın koleksiyonları için yeni küresel marka elçisinin Zendaya olduğunu açıkladı.

18-10/17/dsc_1501_result_v2-4-1-2-3-1539763109.jpg 

Tommy Hilfiger’da bir devir daha kapandı. Son birkaç yıldır Gigi Hadid’le çalışmalarını sürdüren Amerikalı moda devi, yeni marka elçisinin Zendaya olduğunu açıkladı. Son zamanlarda “Spider-Man: Homecoming ve “The Greatest Showman gibi gişe filmlerinde rol alan Zendaya, İlkbahar 2019 sezonundan itibaren markanın global entegre reklam kampanyalarında yer alacak. Aynı zamanda Tommy X Zendaya kapsül koleksiyonunda 2019’un ilkbaharında dünya çapında lanse edilecek.

Bu işbirliği hakkında açıklamalar yapan Zendaya şu sözleri dile getirdi: “Kendini ifade etmeyi ve bireyselliği kutlamanın bir yoludur ve son derece güçlendiricidir. Tommy Hilfiger ile birlikte çalışacak olmaktan da bu nedenle gurur duyuyorum.”

Tommy Hilfiger’de yeni işbirliği konusunda hislerin karşılıklı olduğunu belirtirken, şunları söyledi: “Hayallerini gerçekleştirme konusunda tutkulu olan ve gelecek nesillere de aynı yönde ilham veren kişilerle ortak çalışmayı çok seviyorum. Global bir ikon haline gelen Zendaya, cesur duruşunu sergilemek için modayı kullanırken daima özüne sadık kalıyor. Kapsül koleksiyonumuz, onun eklektik stilini markamızın Amerikan ruhuyla buluşturacak.”

Tommy Hilfiger markasının mirasında moda, müzik, sanat ve eğlence dünyasından pop kültür ikonlarıyla ortak çalışmalar uzun yıllardır önemli bir rol oynuyor.

 

İLGİLİ İÇERİKLER Zendaya tommy hilfiger
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası