Zendaya ile Valentino Rendez-Vous
Stil

Zendaya ile Valentino Rendez-Vous

Sosyal medya akışınıza birden düşen sinematografik Valentino filminde başrolde Zendaya, Warner Bros stüdyolarında süzülüyordu. Hem filme hem de filmin yardımcı en iyi yardımcı oyuncusu One Stud çantaya yakından bakalım.

Valentino Rendez - Vous, hareket kavramını, hem iç hem dış mekanları ve çokça da kişiler arası samimiyeti ve sosyal ilişkilerdeki karşılaşmayı kapsıyor.  

Bir süre önce sosyal medya akışınızda sıkça gördüğünüz filmde Zendaya, sahne arkasından güneşli sokaklara doğru süzülerek neşeli grubuyla karşılaşıyor. (Çalan şarkıyı soracak olursanız The XX -Crystal)

Valentino Rendez-Vous’nun canlı ve parlak renkli görünümlerini ve etkilerini son dönemde pek çok ünlüde görüyoruz. 

Arzu nesnesi haline gelen bir başka Valentino etkisinin kahramanı ise One-Stud çanta.

Maison Valentino, ilk kez Rendez-Vous İlkbahar/Yaz 2022 defilesinde Valentino Garavani One Stud’ı gösterdi. 

Valentino Beymen Zendaya

İkonik Stud’un modern yorumuyla Valentino Garavani Roman Stud ailesinin evrimine işaret eden çanta, günlük zarafetin benzersiz bir ifadesi.

Bu arzu nesnesine dair teknik detaylar markanın ustalığından izler barındırıyor. Mıknatıslı 4x4 tokasıyla sofistike ve yalın bir tarz sunan Valentino Garavani One Stud’ın tasarımı, uzun bir araştırma süreci sonucu hazırlandı. Dikişleri gizleyen ters dikiş tekniği, yumuşak napa derisi, sağlam yapısı ve Valentino Garavani aksesuarlarını diğerlerinden ayıran kusursuz küçük zincir gibi benzersiz detaylar çantanın üstün işçiliğini yansıtıyor.  

Cinsiyetsiz çekiciliği, güçlü ve nazik kimliği, farklı renk ve modellerdeki versiyonları ile etkileyici seçenekler sunan Valentino Garavani One StudBag, Valentino Zorlu Center, Beymen’ler ve www.beymen.com adresinde moda tutkunlarıyla buluşuyor. 

 

MODANIN KALBİNDE YARATICI BİR ZİHİN: YİĞİT TURHAN

yiğit turhan valentino

 

 

İZLE
Bahar 2022'nin Eğlenceli Çocukları
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası