True Detective’in 3. sezonu hâlâ uzak bir galakside

Ama fotoğraftaki ikiliyi yan yana görme şansımız hâlâ sürüyor.

23 Ocak 2018

True Detective’in 3. sezonu hâlâ uzak bir galakside

True Detective’in ilk sezonu televizyonculuk anlamında birçok eşiği yukarı taşımıştı. Senaryosu, rejisi, oyunculuğu… Hemen her anlamda kusursuza yakındı. İkinci sezon, çıtaları bu denli arşa çıkarmış bir ilk sezonun ardından gelmenin de dejavantajıyla ne yazık ki sönük kaldı. Ama yeni sezon öncesi verilen çok uzun bir ara, umutlarımızın yeşermesini ve dizinin “küllerinden doğması”nı beklememizi sağladı.

Üçüncü sezon hakkında neler biliyoruz? İlk olarak en taze gelişmeyle başlayalım: HBO’nun Programlardan Sorumlu Müdürü Casey Bloys’un açıklamasıyla 2019’a kadar yeni bölüm göremeyeceğiz. Kanalın Game of Thrones’lu, Westworld’lü takviminde True Detective de sırasını savdı ve 2019’a yerleşti. Kadroya gelecek olursak, yeni sezonun başrolünde Mahershalla Ali’nin Wayne Hays adlı dedektif olarak yer alacağı; Stephen Dorff, Carmen Ejogo ve Scott McNairy’nin ona eşlik edeceği kesinleşen bilgilerimiz. Ancak tabii ki en çok merak edilen konular bunlar değil…

Hiçbir kesinlik veya doğrulama olmaksızın, ilk sezonun muhteşem ikilisinin ağzından gelen yorumları aktaralım: Woody Harrelson diyor ki, “İlk sezon her şey harikaydı, eğer geri dönersek ‘Eskisi gibi değil! İyiydi ama o kadar da değildi…’ yorumlarını duymak istemem.” Ancak onun aksine Matthew McConaughey ise geri dönmekten memnun olacağını, teklif geldiğinde “bir an bile tereddüt etmeyeceğini” dile getirdi. Evet, bunu dedi.

Her ne kadar dönseler dahi hikayenin merkezinde yer almayacaklarını aşikar olsa da, konuk olarak bile onları seyretmek harika bir düşünce. Ve kesin olan bir şey var ki 2019, HBO’nun yılı olacak.


Peaky Blinders’ın Yeni Sezonuna Hazır Mısınız?

POPÜLER | Peaky Blinders’ın Yeni Sezonuna Hazır Mısınız?

Kanye West ve Tartışmalı Portre Fotoğrafları

POPÜLER | Kanye West ve Tartışmalı Portre Fotoğrafları

John Wick Yeni Maceralarıyla Geri Dönüyor

POPÜLER | John Wick Yeni Maceralarıyla Geri Dönüyor

Spider-Man: Far From Home’dan İlk Fragman Yayınlandı

POPÜLER | Spider-Man: Far From Home’dan İlk Fragman Yayınlandı

Yeni Bilim Kurgu Dizimiz: Weird City

POPÜLER | Yeni Bilim Kurgu Dizimiz: Weird City

Jared Leto ve Lana Del Rey Gucci’nin Yeni Reklamında Buluştu

POPÜLER | Jared Leto ve Lana Del Rey Gucci’nin Yeni Reklamında Buluştu

Daha Fazla Göster