Popüler

Yeni Nike x Travis Scott İş Birliği: All For 1

Travis Scott'un sneaker efsanelerine bir yenisi daha ekleniyor.

travis-scott-nike-air-force-1-houston-cactus-jack

Nike ve Travis Scott iş birliklerinin süksesini tartışmak gereksiz. İnternette bir çifti binlerce dolara satılan bu aileye şimdi bir yenisi daha ekleniyor. Travis Scott'un büyüdüğü şehir Texas'a saygı duruşunda bulunduğu yeni tasarım sneaker yolda!

travis-scott-nike-air-force-1-houston-cactus-jack

16 Kasım'da tüm dünyada satışa sunulacak bu model Air Force 1'in yeni bir yorumu. Travis Scott x Nike Air Force 1 Low “Cactus Jack” isimli model Travis'in Houston köklerinden ve yaz aylarını büyük annesiyle birlikte geçirdiği Houston kırsallarından ilham alınarak ortaya çıkmış. Deri, tekstil, süet, fitilli kadife ve flanel malzemelerinden oluşan tasarımda renk blokları ve grafik detaylar kullanılmış. Geleneksel işçi montlarına göz kırpan bu modelde sezona uygun daha outdoor bir etki elde edilmek istenmiş. 

travis-scott-nike-air-force-1-houston-cactus-jack

Fiyat etiketinde 160 Dolar yazacak olan modelin yanında Travis'in bir de 'küçük' bir sürprizi var. Bu yeni tasarımın çocuk ve bebek numaraları da bekleyenlerle buluşacak. Bu fikrin arkasında Travis'in kızı Stormi'ye olan düşkünlüğünün yattığına eminiz. Bakalım Travis Scott'un All for Houston ve All for 1 sloganlarıyla tanıttığı son sürüm Nike ittifakı yine sneaker dünyasını kasıp kavuracak mı?!

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası