İkonik bir ruh: Maurice Lacroix AIKON AUTOMATIC
Saat

İkonik bir ruh: Maurice Lacroix AIKON AUTOMATIC

Maurice Lacroix markasının 1990’ lı yıllarda en çok tercih edilen modeli Calypso, kısa bir süre önce AIKON adını alarak yeni yüzüyle saat dünyasına geri döndü. Bu ikonik model şimdi de AIKON AUTOMATIC koleksiyonuyla daha keskin ve güçlü bir görünümle karşımızda!

Maurice Lacroix, AIKON Automatic modelinin kadran tasarımı ile güçlü bir saat deneyimi sunuyor. Maurice Lacroix bu ikon modeli ile benzersiz “M” logo  tasarımını, inovasyon ve özenli işçiliğini gözler önüne seriyor.

Zamanın Ötesinde; AIKON

AIKON Quartz modelinden esinlenerek tasarlanan AIKON Automatic, güçlü kadran tasarımı ile daha keskin ve maskülen bir stile sahip. 42 mm kasa çapı ve 200 m’ye kadar su basıncına dayanıklı kasası ile AIKON Automatic, tamamen çelikten yapılan gövdesi ile ön plana çıkıyor.

44 mm kasa çapına ve otomatik kronograf kalibreye sahip olan AIKON Automatic Chronograph ise daha kaslı bir görünüşe sahip. Farklı kadran renkleri ile güçlendirilmiş AIKON Automatic Chronograph modeli, vidalı arka kapak, tepe ve butonları ile 200 m’ye kadar su basıncına dayanıklılık gösteriyor.

18-04/10/ai6038_ss001_131_1.jpg

AIKON Quartz tasarımına hakim olan AIKON ile Maurice Lacroix yepyeni bir saat yarattı!

AIKON Automatic otomatik makinesi ile saat severlerin ilgisini çekiyor. Çizilmeye dayanıklı safir kristal bir cama sahip olan AIKON Automatic, sahip olduğu çelik kasaya ek olarak üç farklı kadran rengi alternatifiyle de ikonik AIKON’a benzersiz bir tasarım getirdi;  mavi, gümüş ve antrasit gri. Rahat bir bileziğe sahip olan AIKON koleksiyonu, daha fazla ayrıntı ve incelik sunuyor. Maurice Lacroix’ in merakla beklenen en yeni üyesi AIKON Automatic, “Easy Change” tasarımı ile hızlı kayış değiştirme sistemini ön plana çıkarıyor. Bu sistem sayesinde ruh halinize ya da giysilerinize kolayca uyum sağlıyor.

Modern, rafine ve güçlü bir karaktere sahip AIKON, günlük ihtiyacınızın bir parçası olarak tasarlandı.

Enerjik, modern ve maskülen stile sahip AIKON Automatic modelinin bilek üzerindeki hissiyatı saat tutkunları için vazgeçilmez bir rahatlık sunuyor. Tüm bileklere uygun yapısı olan AIKON Automatic, esneyebilen, beş parçalı çelik bir bileziğe sahip.

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası