Richard Mille'in Yeni Spor Saati: RM 07-04 Automatic Sport
Saat

Richard Mille'in Yeni Spor Saati: RM 07-04 Automatic Sport

Markanın, kadınlar için tasarladığı ilk spor saati serisinde 6 model yer alıyor. Saatin ağırlığı kayışı dahil sadece 36 gram.

Richard Mille, üst düzey sporcuları her zaman marka ortakları arasında saymaktan gurur duyuyor. Geniş Richard Mille ailesinin üyeleri olarak onlar, mümkün olanın sınırlarını sürekli yeniden tanımlıyor ve gelişimin ilham merkezinde yer alıyor. 

Richard Mille, ilk kadın spor saati olan RM 07-04 Automatic Sport'un piyasaya sürülmesini kutlamak için altı ilham verici ve etkili sporcudan (Aurora Straus, Margot Laffite, Nelly Korda, Nafi Thiam, Yuliya Levchenko ve Ester Ledecká) deneyimlerini paylaşmalarını, bu saati geliştirmelerini ve özelliklerini tanımlamalarını istedi.

İki motor sporları ikonu, dünyanın iki numaralı golfçüsü, iki atletizm yıldızı ve bir Kış Olimpiyatları üç altın madalya sahibi, yeni RM 07-04 Automatic Sport koleksiyonundaki altı modeli gururla kullanan Richard Mille ortakları. 

Richard Mille

RM 07-04 Automatic Sport'un yaratılması için üç yıllık bir geliştirme süreci gerekti çünkü çok fazla meydan okuma vardı: yeni, çok kompakt ve iskeletleştirilmiş bir kurum içi otomatik mekanizma geliştirmek, yüksek şok direncini garanti etmek, dış yüzeyi mekanizmaya mükemmel bir şekilde entegre ederken, mekanizmanın işleyişini görünür kılmak.

En çok dikkat gerektiren parçalardan biri, sanki mekanizmaya aitmiş gibi işlenen flanştı. İlk bakışta flanş ve mekanizma bir ve aynı gibi görünürken, titanyum çapraz parçalar içeren bütünün mimarisini dengeliyor ve özellikle fonksiyon seçicinin açık penceresini entegre ediyor. Böylece yapıdaki cesur yaklaşım dikkat çekici bir görsel dinamik oyunu yaratıyor.

Altı saatten oluşan bu koleksiyon, zarafet ve inceliğin ultra yüksek performans ve sportif hünerle birleştiği bir dünya olan Richard Mille'in büyüyen kadın saatleri dünyasında mükemmel çok yönlülüğü ve sürekliliği simgeliyor.

Richard Mille

Richard Mille

Richard Mille

Richard Mille

 

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası