Uzun sakalınıza uyacak kolay stiller

Evet bu yazı sadece uzun sakallılara özel, çünkü sakalları ile oynayabilir, istedikleri gibi şekil verebilirler. Peki sakallarına göre nasıl giyinmeliler? Yüzünüzde bir karış siyah sakal uzuyorken sizce sarı gömlek giyilmeli midir? İşte bu sorulara odaklanıyoruz. Sakalınıza da anlatın.

27 Ekim 2017

Uzun sakalınıza uyacak kolay stiller

 Kahverengi/Siyah Sakallar İçin:

17-03/22/kahveee.jpg

 

Kahverengi sakala sahip olanlar, nasıl kahverengi ve siyah kıyafetleri her şeye uydurabiliyorsanız sakalınız da bu duruma uyumlu bir sakal. Peki sakalınızı nasıl mı ortaya çıkarırsınız? Renk kontrastı yaparak. Eğer koyu tenliyseniz beyaz ve bej gibi açık renkleri kullanın, eğer açık tenliyseniz koyu renkleri kullanın. Çizgili üstler gibi desenli üstleri de tercih edebilirsiniz.

Sarışın Sakallar İçin:

17-03/22/sarriii.jpg

 

Açık renkli bir sakala sahip olduğunuz için eğer koyu renkler giyerseniz sakalınızın güzelliği ortaya çıkar. Fakat sarı ya da hardal renkleri kullanmamaya çalışın çünkü sakalınız üstünüzde kaybolabilir. Tabii hiç renk kullanmayın demiyoruz, sarı bir cep mendili neden olmasın? Yüzünüzün sakalınız tarafından ele geçirilmemesi için kalın çerçeveli gözlükler, geniş yakalı ceketler ya da gömlekler deneyebilirsiniz.

Kızıl Sakallar İçin:

 17-03/22/kiziiill.jpg

Kızıl sakalınız, kıyafetiniz ne olursa olsun öne çıkacaktır. Çok çok parlak renklerden uzak durun (açık kırmızı, açık yeşil, açık turuncu, açık sarı), her zaman ilk seçiminiz mavi rengi olsun. Mavi ile kızıl sakalınız inanılmaz bir uyum yaratacaktır. Tabii tek bir renk kullanın demiyoruz, kahverengiler, hardal rengi, kestane rengi gibi koyu renklere de yönelebilirsiniz.


Harry Styles'ın Kısa Saçlarını Nasıl Buldunuz?

SAÇ | Harry Styles'ın Kısa Saçlarını Nasıl Buldunuz?

GQ Men Of The Year Awards'ın Favori 10 Saç ve Sakalı

SAÇ | GQ Men Of The Year Awards'ın Favori 10 Saç ve Sakalı

Saçlarınızın Yeni Kurtarıcısı: Authentic Beauty Concept

SAÇ | Saçlarınızın Yeni Kurtarıcısı: Authentic Beauty Concept

Hızlı Sonuç: Erkekler için En İyi 5 Kuru Şampuan

SAÇ | Hızlı Sonuç: Erkekler için En İyi 5 Kuru Şampuan

Saç Pomadlarını Uygularken Kullanabileceğiniz 4 İpucu

SAÇ | Saç Pomadlarını Uygularken Kullanabileceğiniz 4 İpucu

Jared Leto'dan Saç ve Sakal Throwback'i

SAÇ | Jared Leto'dan Saç ve Sakal Throwback'i

Daha Fazla Göster