Uzun sakalınıza uyacak kolay stiller

Evet bu yazı sadece uzun sakallılara özel, çünkü sakalları ile oynayabilir, istedikleri gibi şekil verebilirler. Peki sakallarına göre nasıl giyinmeliler? Yüzünüzde bir karış siyah sakal uzuyorken sizce sarı gömlek giyilmeli midir? İşte bu sorulara odaklanıyoruz. Sakalınıza da anlatın.

27 Ekim 2017

Uzun sakalınıza uyacak kolay stiller

 Kahverengi/Siyah Sakallar İçin:

17-03/22/kahveee.jpg

 

Kahverengi sakala sahip olanlar, nasıl kahverengi ve siyah kıyafetleri her şeye uydurabiliyorsanız sakalınız da bu duruma uyumlu bir sakal. Peki sakalınızı nasıl mı ortaya çıkarırsınız? Renk kontrastı yaparak. Eğer koyu tenliyseniz beyaz ve bej gibi açık renkleri kullanın, eğer açık tenliyseniz koyu renkleri kullanın. Çizgili üstler gibi desenli üstleri de tercih edebilirsiniz.

Sarışın Sakallar İçin:

17-03/22/sarriii.jpg

 

Açık renkli bir sakala sahip olduğunuz için eğer koyu renkler giyerseniz sakalınızın güzelliği ortaya çıkar. Fakat sarı ya da hardal renkleri kullanmamaya çalışın çünkü sakalınız üstünüzde kaybolabilir. Tabii hiç renk kullanmayın demiyoruz, sarı bir cep mendili neden olmasın? Yüzünüzün sakalınız tarafından ele geçirilmemesi için kalın çerçeveli gözlükler, geniş yakalı ceketler ya da gömlekler deneyebilirsiniz.

Kızıl Sakallar İçin:

 17-03/22/kiziiill.jpg

Kızıl sakalınız, kıyafetiniz ne olursa olsun öne çıkacaktır. Çok çok parlak renklerden uzak durun (açık kırmızı, açık yeşil, açık turuncu, açık sarı), her zaman ilk seçiminiz mavi rengi olsun. Mavi ile kızıl sakalınız inanılmaz bir uyum yaratacaktır. Tabii tek bir renk kullanın demiyoruz, kahverengiler, hardal rengi, kestane rengi gibi koyu renklere de yönelebilirsiniz.


Her Saç Tipine Uygun En İyi 5 Şekillendirici

SAÇ | Her Saç Tipine Uygun En İyi 5 Şekillendirici

Doğru Buzz Cut Kesimi Nasıl Yapılır?

SAÇ | Doğru Buzz Cut Kesimi Nasıl Yapılır?

Yeni Saç Stilinizin İlhamını Robert Pattinson’dan Alın

SAÇ | Yeni Saç Stilinizin İlhamını Robert Pattinson’dan Alın

Buzzcut Sezonu Açıldı!

SAÇ | Buzzcut Sezonu Açıldı!

Bakımlı Erkekler için En İyi Saç Kesme Makineleri

SAÇ | Bakımlı Erkekler için En İyi Saç Kesme Makineleri

Platin Saçlara İlham Veren 10 Ünlü

SAÇ | Platin Saçlara İlham Veren 10 Ünlü

Daha Fazla Göster