Deniz ve dağ arasında

Deniz ve dağ manzarası ile çevrelenmiş, çam ağaçlarıyla süslenmiş eşsiz bir coğrafyada, doğayla iç içe kişiye özel hizmetlerle eşsiz bir otel; Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa.

14 Mayıs 2018

Deniz ve dağ arasında

100 yıllık zeytin ağaçlarının yanı sıra onlarca endemik bitkinin ve ağacın arasında yer alan Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa aynı zamanda birçok kelebek, orman ve deniz kuşuna ev sahipliği yaparak cennetten bir köşeyi anımsatıyor.

Doğanın huzurunu hissederken bir taraftan da lüks ve konfora sahip olabileceğiniz otelin Spa hizmeti içinizdeki pozitif enerjiyi ortaya çıkaracak. Sunduğu farklı mutfak kültürleri ve tamamen organik lezzetleriyle geniş bir restoran yelpazesi sunan Nirvana Lagoon Villa Suites & Spa eşsiz hizmet anlayışını gözler önüne seriyor. Akdeniz’den Meksika mutfağına, Uzakdoğu’dan Osmanlı mutfağına kadar birçok seçenek sunan otel aynı zamanda ünlü sanatçılar ile organize ettiği konserleri ve eğlence programları ile tüm misafirlerine unutulmaz anlar yaşatmayı hedefliyor.

18-05/14/4-1526301123.jpg

Muhteşem denizi, misafirlerini sonsuz maviyle buluşturan iskeleleri, doğaya yakınlığı ve eşsiz hizmet anlayışı sayesinde hayalinizdeki tatili size yaşatacak olan Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa’ya Jolly Tur ayrıcalığı ile rezervasyon yaptırabilirsiniz.

18-05/14/5-1526301142.jpg


UNESCO Dünya Mirasının En Etkileyici Yerleri

SEYAHAT | UNESCO Dünya Mirasının En Etkileyici Yerleri

Mistik Bir Yolculuk

SEYAHAT | Mistik Bir Yolculuk

Rami Malek Hangi Otelin Fanı?

SEYAHAT | Rami Malek Hangi Otelin Fanı?

Hayat Suyunun Peşinde İskoç Diyarları

SEYAHAT | Hayat Suyunun Peşinde İskoç Diyarları

GQXBrothers: Bir Centilmenin Favori Hafta Sonu Destinasyonları

SEYAHAT | GQXBrothers: Bir Centilmenin Favori Hafta Sonu Destinasyonları

Beş Dakikada Tatil Planı

SEYAHAT | Beş Dakikada Tatil Planı

Daha Fazla Göster