Deniz ve dağ arasında

Deniz ve dağ manzarası ile çevrelenmiş, çam ağaçlarıyla süslenmiş eşsiz bir coğrafyada, doğayla iç içe kişiye özel hizmetlerle eşsiz bir otel; Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa.

14 Mayıs 2018

Deniz ve dağ arasında

100 yıllık zeytin ağaçlarının yanı sıra onlarca endemik bitkinin ve ağacın arasında yer alan Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa aynı zamanda birçok kelebek, orman ve deniz kuşuna ev sahipliği yaparak cennetten bir köşeyi anımsatıyor.

Doğanın huzurunu hissederken bir taraftan da lüks ve konfora sahip olabileceğiniz otelin Spa hizmeti içinizdeki pozitif enerjiyi ortaya çıkaracak. Sunduğu farklı mutfak kültürleri ve tamamen organik lezzetleriyle geniş bir restoran yelpazesi sunan Nirvana Lagoon Villa Suites & Spa eşsiz hizmet anlayışını gözler önüne seriyor. Akdeniz’den Meksika mutfağına, Uzakdoğu’dan Osmanlı mutfağına kadar birçok seçenek sunan otel aynı zamanda ünlü sanatçılar ile organize ettiği konserleri ve eğlence programları ile tüm misafirlerine unutulmaz anlar yaşatmayı hedefliyor.

18-05/14/4-1526301123.jpg

Muhteşem denizi, misafirlerini sonsuz maviyle buluşturan iskeleleri, doğaya yakınlığı ve eşsiz hizmet anlayışı sayesinde hayalinizdeki tatili size yaşatacak olan Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa’ya Jolly Tur ayrıcalığı ile rezervasyon yaptırabilirsiniz.

18-05/14/5-1526301142.jpg