40'lı Yaşlarda İyi Giyinmenin Kuralları
Stil

40'lı Yaşlarda İyi Giyinmenin Kuralları

Başarıyı yakaladığınız yaşlardasınız. Şimdi biraz gardırobunuza bakalım. 6 kuralla 40'lı yaşlarınızda iyi giyinmenin adımlarını listeliyoruz.

30'lu yaşlarınızda hala deneyselliğe yer varken, 40'larınız tamamen bu denemeleri kusursuzlaştırmakla ilgilidir. İşin sırrı stil işlerini basit, ancak sizi tamamen pes etmiş gibi göstermeyecek kadar da eğlenceli tutmak. Bu da aslında, önceki on yılda belirlediğiniz stili temel almanızla olacak.

Sadece 2023'te bu dediklerimizi uygulayan bazı erkeklere bir göz atın. David Beckham kendisi için neyin işe yaradığını biliyor - özel dikim takımlar ve üst vücut hatlarını öne çıkaran örmeler - tıpkı canlı pembe takımları şık, nötr kıyafetlerle değiştiren Mark Ronson gibi. 

Bu on yılda önemli olan, kıyafetlerin üstünüze nasıl oturduğuna gerçekten dikkat etmektir. Mesai isteyen bir dikkatten bahsediyoruz. Her gün spor salonuna gitmiyorsanız, muhtemelen görünümlerinizi biraz gevşetmeniz gerekecek.

Ayrıca, daha genç yaşlarda bütçenizi aşabilecek aksesuarları da düşünün: gerçekten iyi deri eldivenler, takılar ve havalimanındaki valiz bandında mücadeleyi çoktan kaybetmiş gibi görünmeyen seyahat çantaları... Bu zamansız parçalara yatırım yapın.

Son olarak, eğer henüz başlamadıysanız, şimdi saat koleksiyonuna başlamanın tam zamanı. 40'lı yaşlarda iyi giyinmenin altın kurallarına geçmeden önce, şimdiden bunu başaran bazı erkeklere yakından bakalım.

40'lı Yaşlarında İyi Giyinen Erkekler

 

40'lı yaşlarda nasıl giyinmeli: 6 altın kural

British GQ

İZLE
Spot Işıkları Kuliste: Chris Appleton
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası