6 Adımda Clint Eastwood Western Stilini Nasıl Uygularsınız?

Klasik püsküllü ceketlerden, çift tokalı kemerlere (emin olun işe yarıyor), Clint Eastwood’un Western filmlerdeki ikonik rolleri onun tüm zamanların en stil sahibi aktörlerinden birine dönüştürdü. Vahşi batı stilinde güncelleme zamanı. Bu altı adımı takip edin.

27 Haziran 2022

Clint Eastwood’un stili western stili için bir ders niteliğinde. 

Western stili erkek giyimindeki temel referanslardan biri. Açık yaka giyilen gömlekler, tümden kot kılıklara eklenen düz kesim deri pantolonlar MSGM, Ralph Lauren ve Gucci’nin koleksiyonlarında sıkça selam durduğu stil referansları. Sebebi “havalı” olması. İşte tam burada Clint Eastwood’a bu tarzı bu kadar iyi taşıdığı için şükranlarımızı sunuyoruz. 

50 yılı aşkın bir kariyere sahip olan Clint Eastwood, A Fistful Of Dollars ve The Outlaw Josey Wales'ten The Good, The Bad And The Ugly'ye kadar western türünün en büyük hitlerinde rol aldı. 1966'da Sergio Leone tarafından çekilen filmde, hayati bir stil anı yaşadı; bir at üstünde ve o alfa pançoya sarılmış halde, batı giyimine bugüne kadar eşi benzeri olmayan bir cool’luk düzeyi getirdi.

Keskin fötr şapkalardan püsküllü ceketlere, deri tokalı kemerlere ve şal desenli kravatlara kadar, Clint Eastwood'un film arşivi, harika stil anları barındırıyor ve onu western stilinde nihai referans haline getiriyor. Bu nedenle, Clint Eastwood'un stilini takdir etmek için, önde gelen altı görünümünü ve her birinden alınması gereken ipuçlarını bir araya getirdik.

Biritish GQ


Tom Cruise 60 Yaşında Hollywood’un En İyi Giyinen Kıdemlisi

STİL | Tom Cruise 60 Yaşında Hollywood’un En İyi Giyinen Kıdemlisi

Kısa Paça Pantolonlara Lee Pace Tarzı

STİL | Kısa Paça Pantolonlara Lee Pace Tarzı

Gömlek Yakaları Gittikçe Büyüyor

STİL | Gömlek Yakaları Gittikçe Büyüyor

Jared Leto'dan Jagger Hareketleri

STİL | Jared Leto'dan Jagger Hareketleri

Brad Pitt'in Keten Takımlarının Tuhaf Hikayesi

STİL | Brad Pitt'in Keten Takımlarının Tuhaf Hikayesi

İlkbahar/Yaz 2023'ün En Büyük Erkek Giyim Trendleri

MODA | İlkbahar/Yaz 2023'ün En Büyük Erkek Giyim Trendleri

Daha Fazla Göster