Adidas ve Gucci Piyasaya Harry Styles Onaylı Daha Çok Spor Ayakkabı Sürüyor
Stil

Adidas ve Gucci Piyasaya Harry Styles Onaylı Daha Çok Spor Ayakkabı Sürüyor

Gazelle, ZX8000 ve pek çok eşofman takım koleksiyona dahil.

İster nefret etmeyi sevin, ister sevmekten nefret edin, Adidas ve Gucci'nin birbirleri için yaratıldıklarını inkar etmek mümkün değil. Alman spor giyim şirketi ve İtalyan moda evi, 2022'de dünya çapında manşetlere çıkan ilk ürünlerinin ardından, İlkbahar/Yaz 2023 için resmi olarak tekrar bir araya geldi. 

Geçen sezonun kayak sonrası estetiğini tercih eden koleksiyonunun aksine, 2023'ün Adidas x Gucci koleksiyonu festival şıklığı diye bağırıyor. Saten ceketler, kadife eşofmanlar, uyumlu şortlar, bisiklet yaka kazaklar ve V yaka tişörtlerden oluşan koleksiyonun her bir parçası Adidas'ın Trefoil motifinin yanı sıra Gucci'nin imzası niteliğindeki monogramlarla süslenmiş. Kapsülde ayrıca müzik festivallerini şık bir şekilde geçirmek isteyenler için mükemmel beyzbol şapkaları, kova şapkalar ve el çantalarından oluşan geniş bir seçki de yer alıyor.

Tabii ki, SS23 koleksiyonundan bahsederken spor ayakkabı stillerinden bahsetmemek olmaz. Harry Styles'ın en sevdiği Gazelle, toplamda 11 model olmak üzere siyah, mavi, yeşil ve gri olmak üzere dört renk tonuyla geri dönüyor. Ayrıca, Gucci'nin efsanevi ZX 8000'e getirdiği ilk yorum da dört farklı renk seçeneğiyle geliyor; bunlardan biri 88'deki OG 'Aqua'nın lüks bir yorumu. Bu model, 'GG' monogramıyla kaplı ipeksi pürüzsüz bir tabanın yanı sıra ayak parmağı bölgesini, bağcık sistemini ve topuğu saran pürüzsüz süet kaplamalarla donatılmış.

Yaz kaçamağını tamamlamak için koleksiyon, siyah, kahverengi ve transparan modelde yapılmış üç kalın taban terlikle sona eriyor. Ayrıca her şekil ve boyutta mevcut olan bir grup nervürlü çorap da var.

Söylemeye gerek yok ama koleksiyon 'premium' fiyat etiketiyle piyasada. 

 

Bu haber British GQ websitesinde yayınlanmıştır. 

İLGİLİ İÇERİKLER spor ayakkabı
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası