Amerikan Mirasının Harmanı: Tommy x Lewis

“Kendi kişisel tarzımı Tommy Hilfiger’ın Amerikan mirası ile kombine ettim” diyen Lewis Hamilton, Tommy Hilfiger ile yaptığı iş birliğinin ikinci ayağında 'birlik' mesajı veriyor.

01 Mart 2019

19-02/28/tommylewis-1551366468.jpg

Özgün ve sürekli evrilen duruşuyla dikkat çeken ve bugüne kadar 5 FIA Formula One Dünya Şampiyonu ünvanını elinde barındıran Lewis Hamilton ve klasik ‘cool’ Amerikan stilinin öncüsü Tommy Hilfiger güçlerini ikinci kez birleştirdi. İlk buluşmalarını 2018 Sonbahar/Kış sezonunda gerçekleştiren iki isim, koleksiyonun büyük başarılara imza atmasının ardında, 2019 İlkbahar/Yaz sezonu için tekrar bir araya geldi.  Ve Tommy x Lewis’in ikinci ayağı ile karşı karşıyayız!

1985 yılında kendi markasını kuran tasarımcı Hilfiger, bu iş birliği için: “Çevremizdeki her şey Lewis ve benim için ilham kaynağı oldu ve biz de bunu gerçekten benzersiz görünümlere yansıttık. Lewis’in moda tasarımı dünyasındaki gelişimini memnuniyetle izliyorum ve dünya çapındaki hayranlarımıza yeni ortak koleksiyonumuzu sunmayı heyecanla bekliyorum” açıklamasında bulundu.

19-02/28/th_sp19_tommyxlewis_lookbook_look06.jpg

Los Angeles’ın kendine özgü sokak stilini, markanın klasik Amerikan “cool” DNA’sını ve Batı Kıyısının dinamik tavrının harmanlandığı koleksiyon, ‘Create x Unity’ gibi pozitif sloganlarla da ön plana çıkıyor. Tasarımların üzerinde gördüğümüz “LH” logosu, ikonik TOMMY HILFIGER bayrağı ile İngiliz yarış pilotunun baş harflerini vurgulamaya devam ederken minimalist tasarımından da ödün vermiyor.

Tommy Hilfiger ile iş birliği yapmayı ilham veren bir keşif yolculuğuna benzeten Lewis Hamilton ise koleksiyonla ilgili şunları söyledi: “Bu yolculukta kendimi ifade edebilmeyi ve bireyselliği kutlamaya devam ediyorum. Yaratıcılığımızın koleksiyondaki her parçada hayat bulması, kendi kişisel stilimi markanın Amerikan mirası ile kombine etmek benim için inanılmaz bir deneyim oldu. Tommy ile birlikte başardıklarımızdan gerçekten gurur duyuyor, İlkbahar 2019 sezonu boyunca dünyadaki hayranlarımıza sunmayı sabırsızlıkla bekliyorum.”

4 Soru 4 Cevap: Tommy x Lewis


2019 Cannes: Kırmızı Halının En Şık Centilmenleri

MODA | 2019 Cannes: Kırmızı Halının En Şık Centilmenleri

David Beckham’ın Güneş Gözlüklerinden İlham Alın

STİL | David Beckham’ın Güneş Gözlüklerinden İlham Alın

Bu Sezonun En İyi 8 Mayosu

STİL | Bu Sezonun En İyi 8 Mayosu

Patta ve Jordan’ın Yeni Koleksiyonu ile Tanışın

MODA | Patta ve Jordan’ın Yeni Koleksiyonu ile Tanışın

Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri

STİL | Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri

Sezonun Can Kurtaranı: Keten Parçalar

STİL | Sezonun Can Kurtaranı: Keten Parçalar

Daha Fazla Göster