Amerikan Mirasının Harmanı: Tommy x Lewis

“Kendi kişisel tarzımı Tommy Hilfiger’ın Amerikan mirası ile kombine ettim” diyen Lewis Hamilton, Tommy Hilfiger ile yaptığı iş birliğinin ikinci ayağında 'birlik' mesajı veriyor.

01 Mart 2019

19-02/28/tommylewis-1551366468.jpg

Özgün ve sürekli evrilen duruşuyla dikkat çeken ve bugüne kadar 5 FIA Formula One Dünya Şampiyonu ünvanını elinde barındıran Lewis Hamilton ve klasik ‘cool’ Amerikan stilinin öncüsü Tommy Hilfiger güçlerini ikinci kez birleştirdi. İlk buluşmalarını 2018 Sonbahar/Kış sezonunda gerçekleştiren iki isim, koleksiyonun büyük başarılara imza atmasının ardında, 2019 İlkbahar/Yaz sezonu için tekrar bir araya geldi.  Ve Tommy x Lewis’in ikinci ayağı ile karşı karşıyayız!

1985 yılında kendi markasını kuran tasarımcı Hilfiger, bu iş birliği için: “Çevremizdeki her şey Lewis ve benim için ilham kaynağı oldu ve biz de bunu gerçekten benzersiz görünümlere yansıttık. Lewis’in moda tasarımı dünyasındaki gelişimini memnuniyetle izliyorum ve dünya çapındaki hayranlarımıza yeni ortak koleksiyonumuzu sunmayı heyecanla bekliyorum” açıklamasında bulundu.

19-02/28/th_sp19_tommyxlewis_lookbook_look06.jpg

Los Angeles’ın kendine özgü sokak stilini, markanın klasik Amerikan “cool” DNA’sını ve Batı Kıyısının dinamik tavrının harmanlandığı koleksiyon, ‘Create x Unity’ gibi pozitif sloganlarla da ön plana çıkıyor. Tasarımların üzerinde gördüğümüz “LH” logosu, ikonik TOMMY HILFIGER bayrağı ile İngiliz yarış pilotunun baş harflerini vurgulamaya devam ederken minimalist tasarımından da ödün vermiyor.

Tommy Hilfiger ile iş birliği yapmayı ilham veren bir keşif yolculuğuna benzeten Lewis Hamilton ise koleksiyonla ilgili şunları söyledi: “Bu yolculukta kendimi ifade edebilmeyi ve bireyselliği kutlamaya devam ediyorum. Yaratıcılığımızın koleksiyondaki her parçada hayat bulması, kendi kişisel stilimi markanın Amerikan mirası ile kombine etmek benim için inanılmaz bir deneyim oldu. Tommy ile birlikte başardıklarımızdan gerçekten gurur duyuyor, İlkbahar 2019 sezonu boyunca dünyadaki hayranlarımıza sunmayı sabırsızlıkla bekliyorum.”

4 Soru 4 Cevap: Tommy x Lewis


Hemington 2019-20 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

MODA HAFTALARI | Hemington 2019-20 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Giray Sepin 2019-20 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

MODA HAFTALARI | Giray Sepin 2019-20 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Emre Erdemoğlu 2019-20 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

MODA HAFTALARI | Emre Erdemoğlu 2019-20 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Stil Tabusu: Erkeklerin Mesafeli Yaklaştığı 5 Parça

STİL | Stil Tabusu: Erkeklerin Mesafeli Yaklaştığı 5 Parça

Travis Scott x Air Jordan'ın Kapsama Alanı Genişliyor

MODA | Travis Scott x Air Jordan'ın Kapsama Alanı Genişliyor

Kiğılı 2019-20 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

MODA HAFTALARI | Kiğılı 2019-20 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Daha Fazla Göster