Billy Porter'ın Normlara Meydan Okuyan Kırmızı Halı Stili

Billy Porter'ın normlara meydan okuyan eril ve dişil bir oyun barındıran görünümü, katı Hollywood kurallarına meydan okudu ve sınırları zorladı.

25 Şubat 2019

19-02/25/gettyimages-1131875246-1551092809.jpgFotoğraf: Getty Images Turkey

91. Akademi Ödülleri sona erdi ancak yankıları devam ediyor. Dolby Theatre’da gerçekleşen törenin birbirinden renkli anları arasında, şüphesiz ki en dikkat çeken olay, Pose dizisinin yıldızı Billy Porter'un kırmızı halı çıkarması oldu. Normlara meydan okuyan Porter’ın eril ve dişil bir oyun barındıran görünümü, katı Hollywood kurallarına meydan okudu ve sınırları zorladı.

Billy Porter yaptığı açıklamada: "Her zaman modadan ilham aldım. Anneannem ve annem, her zaman şık kadınlardı. Modayla iç içe büyüdüm, ama kendimi ifade etme biçimlerimin bir sınırı vardı. Siyahi ve eşcinsel olduğunuzda, birinin erkekliği söz konusudur. Kıyafet seçimlerimle ilgili olarak çok fazla homofobik tepkilerle ile uğraştım. Hatta A&M Records'ta ilk sözleşmemde, uzun süre sessiz kaldım. Kendime hep başkalarının gözünden bakarak, onlar beni nasıl görmek istiyorsa öyle görünmeye çalıştım. Kinky Boots'teki rolüm, beni beklenmedik bir şekilde dünyaya döndürdü. Topuklu giymek hayatım boyunca hissettiğim en erkeksi histi. Sonunda, bir parçamın özgür kalmasına izin vererek gücümü geri kazandım."


2019 Cannes: Kırmızı Halının En Şık Centilmenleri

MODA | 2019 Cannes: Kırmızı Halının En Şık Centilmenleri

David Beckham’ın Güneş Gözlüklerinden İlham Alın

STİL | David Beckham’ın Güneş Gözlüklerinden İlham Alın

Bu Sezonun En İyi 8 Mayosu

STİL | Bu Sezonun En İyi 8 Mayosu

Patta ve Jordan’ın Yeni Koleksiyonu ile Tanışın

MODA | Patta ve Jordan’ın Yeni Koleksiyonu ile Tanışın

Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri

STİL | Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri

Sezonun Can Kurtaranı: Keten Parçalar

STİL | Sezonun Can Kurtaranı: Keten Parçalar

Daha Fazla Göster