Stil

Billy Porter'ın Normlara Meydan Okuyan Kırmızı Halı Stili

Billy Porter'ın normlara meydan okuyan eril ve dişil bir oyun barındıran görünümü, katı Hollywood kurallarına meydan okudu ve sınırları zorladı.

19-02/25/gettyimages-1131875246-1551092809.jpgFotoğraf: Getty Images Turkey

91. Akademi Ödülleri sona erdi ancak yankıları devam ediyor. Dolby Theatre’da gerçekleşen törenin birbirinden renkli anları arasında, şüphesiz ki en dikkat çeken olay, Pose dizisinin yıldızı Billy Porter'un kırmızı halı çıkarması oldu. Normlara meydan okuyan Porter’ın eril ve dişil bir oyun barındıran görünümü, katı Hollywood kurallarına meydan okudu ve sınırları zorladı.

Billy Porter yaptığı açıklamada: "Her zaman modadan ilham aldım. Anneannem ve annem, her zaman şık kadınlardı. Modayla iç içe büyüdüm, ama kendimi ifade etme biçimlerimin bir sınırı vardı. Siyahi ve eşcinsel olduğunuzda, birinin erkekliği söz konusudur. Kıyafet seçimlerimle ilgili olarak çok fazla homofobik tepkilerle ile uğraştım. Hatta A&M Records'ta ilk sözleşmemde, uzun süre sessiz kaldım. Kendime hep başkalarının gözünden bakarak, onlar beni nasıl görmek istiyorsa öyle görünmeye çalıştım. Kinky Boots'teki rolüm, beni beklenmedik bir şekilde dünyaya döndürdü. Topuklu giymek hayatım boyunca hissettiğim en erkeksi histi. Sonunda, bir parçamın özgür kalmasına izin vererek gücümü geri kazandım."

İZLE
Burak Deniz'in Tamamen Elektrikli BMW iX İle Doğada Sürüş Keyfi
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası