Bir Yol Kesişimi | Dockers® x Matthias Dandois
Stil

Bir Yol Kesişimi | Dockers® x Matthias Dandois

Kaliforniya’nın cool tavrı ve 90’ların sokak giyime etkisi, Flatland BMX’te dünya şampiyonu ve rekorlar sahibi olan Fransız sporcu Matthias Dandois ile yeniden keşfediliyor

Casual giyimde bir nevi üniformamız haline gelen, önceleri ofislerde cuma gününün, rahatlığına alıştıkça her günün favorisi haline gelen konforlu pantolonlar vazgeçilmezimiz. Bu alanda geniş bir özgürlük alanı sunan Dockers® tasarımlar, konforu konusunda sınırları zorlayan BMX numaralarını kapsayacak kadar iddialı. 32 yaşındaki başarılı atlet Dandois ile Dockers®’ın bir araya gelişi ise bir stil hikayesinden çok, Bir Yol Kesişimi aynı değerleri paylaşanların buluşması gibi adlandırılabilir. Özgün, yaratıcı, iyimser bir tavrın sinerjisine şahit oluyoruz.

 

Dockers

 

Flatline BMX’te, dokuz dünya şampiyonluğu bulunan Matthias Dandois hem bisiklet üstünde hem de günlük hayatında sınırları zorluyor; “Hareketlerimde çok özgür olmalıyım, bununla beraber beni gerçekten koruyan giysilere ihtiyacım var. Dockers® ile bisiklet üstündeyken bu kombinasyonu yakalıyorum. Günlük antrenmanlarımda zamanımın ne kadarının yerlerde geçtiğine inanamazsınız… Her gün yeni numaralar yaratmak veya mükemmelleştirmek için -tam anlamıyla- yerlere düşüyorum. Sürüşte veya yarışmada giydiğim kıyafetler aynı zamanda her gün giydiğim kıyafetler oluyor. Arkadaşlarla bir şeyler içmek ya da bisiklet üstünde numaralar yapmak için üstümü değişmiyorum” diyen sporcuyla akıl almaz BMX numaraları yapabilmenin dışında çok ortak noktamız var; tabii ki iş ve sosyal hayatı aynı stillerle devam ettirebilmek. Bu konuda, Dockers® yeni koleksiyonunda oldukça geniş bir opsiyon sunuyor.

 

Dockers

İZLE
Balat'ta bir kahve atölyesi
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası