Dockers® İstanbul Sokaklarında!
Moda

Dockers® İstanbul Sokaklarında!

Dockers® Profesyonel BMX Sporcuları Bora Altıntaş, Ahmet Samet Erdem ve Kaykaycı Berke Dikişcioğlu ile İstanbul Sokaklarında!

Sportif şık giyimle eş anlamlı bir dünya markası ve Casual Friday akımının öncüsü Dockers® insanların diledikleri gibi giyinmelerine öncülük ediyor. Bu yaklaşım günümüzde ise her zamankinden daha da anlamlı. Erkek giyiminde yeni bir ‘cool’ tarza yönelen Dockers®, #DockersCrew ekibinin yeni üyeleri profesyonel BMX bisikletçileri Bora Altıntaş ve Ahmet Samet Erdem ile profesyonel kaykaycı Berke Dikişcioğlu ile mükemmel bir uyum yakaladı. Bu ekibin bir araya gelmesinde özgünlük ve arzu yaratma, yaratıcılık ve iyimserlik gibi ortak değerlerin paylaşılması önemli bir kriter oldu. Dolayısıyla #DockersCrew yeni üyeleri ile bu heyecan verici projede bir araya gelmekten dolayı büyük bir heyecan duyuyor. 

Bu alandaki ilk iş birliği aslında dünya rekoru sahibi şampiyon ve flatland BMX efsanesi Matthias Dandois’nın Dockers® markasının yeni Avrupa elçisi olmasıyla başladı. Çok yakın zamanda ise “Street of California Cool” hikayesini Avrupa’da anlatmaya devam etmek için de profesyonel kaykaycılar Danny Leon ve Izaïdy Cabral De Pina’yı iki yeni yetenek olarak #DockersCrew ekibine dahil oldu. 

Danny Leon Dockers

Danny Leon

De Pina Dockers 

Izaïdy Cabral De Pina

#DockersCrew bulunduğu her yerde hem marka ruhu hem de ürünlerin ne denli çok yönlü olduğunu gösterme kararlılığını sürdürürken Bora, Ahmet ve Berke de Türkiye'de bu konudaki kararlılığın öncüleri olacaklar. 

Berke Dikişçioğlu Dockers

Berke Dikişcioğlu 

Bora Altıntaş Dockers 

Bora Altıntaş

Ahmet Samet Erdem

Ahmet Samet Erdem

Dockers® İstanbul sokaklarında ne yapıyor? 

Yeni #DockersCrew ekibi mükemmel yeteneklerini chino pantolonlarla sergilerken bir yandan da Dockers® logosunu yerleştirdikleri her yerde en zorlu hareketlerini göstermek için birbirlerine meydan okudu. Her lokasyonda sporculardan biri logoyu yerleştirdi, diğeri ise en zor hareketini gösterdi. Ancak burada amaç sadece en iyi hareketleri değil aynı zamanda Dockers® ile mükemmel bir uyum içinde olduklarını da göstermekti. Çünkü kaliteli ve uzun süreli giysilere ihtiyaç duyan bu sporcular için mükemmel bir kombinasyon olan yüksek kalite, esneklik ve stili Dockers® bir arada sunuyor.

 Dockers BMX Istanbul

Zaten bir efsane statüsünde bulunan chino pantolonlar dünya çapında bisikletçilerin ve kaykaycıların favori parçalarından. Bu nedenle chino pantolonun yaratıcısı ve uzmanı olarak Dockers® Bora, Ahmet ve Berke ile çıktığımız bu yolculuktan gurur duyuyor.

 

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası