Dünyanın En Stil Sahibi Rapçisi: YG

Los Angeles Compton’a özgü bandana ve Dickies pantalonuyla YG’nin tarzı artık daha ilginç ve daha cesur. Tıpkı müzik tarzı gibi.

28 Kasım 2018

Dünyanın En Stil Sahibi Rapçisi: YG

Bir tarafta listeleri altüst eden pahalı kıyafet bağımlısı rapçilerin, diğer tarafta yüzleri dövme ile kaplı ergen rapçilerin hakim olduğu bir dönem de YG ile tanışıyoruz. Los Angeles, Compton’da dünyaya gelen YG, hem müziği hem de stiliyle diğer rapçilerden farklı olduğunu kanıtlıyor. “Cat-Eye” güneş gözlükleri, Dickies pantolunu ve kırmızı bandanasıyla adeta 2018’ın Eazy-E’si olarak karşımıza çıkıyor. Bunun anlamı YG, eski gangster stilini günümüze uyarlamayı başarıyor.

18-11/28/yg-what-to-wear-now-presents-the-bif-holiday-big-list-gqs-holiday-111518-02.jpg

YG

Son zamanlarda oldukça büyük bir değişim geçiren genç rapçi, hala geleneksel bir tarza sahip olduğunu her seferinde belirtiyor. Ünlü sanatçının bu değişimi kendisine yeni bir fikir aşılamış. Kendi tarzını yansıtan “4Hunnid” markasıyla dikkatleri üzerine çeken YG, Compton’ın gangster tarzını spor giyimle birleştiriyor. YG’nin sonbahar’da tanıttığı koleksiyon tamamen kumaş kesim parçalardan, siyah rugan ayakkabılardan, kısa şortlar ve uzun çoraplardan ve Kendall Jenner’da görebileceğiniz güneş gözlüklerinden oluşuyor.

Belki YG dünyanın en iyi rapçisi olmayabilir. Ancak ünlü sanatçı en iyi stil sahibi olan isimlerinden bir tanesi. Karşınızda YG’nin yeni koleksiyonu..

 


2020 Yaz İçin 6 Plaj Havlusu

STİL | 2020 Yaz İçin 6 Plaj Havlusu

Bu İşbirliği Yeni Bir Alışkanlığın Habercisi Olabilir Mi?

MODA | Bu İşbirliği Yeni Bir Alışkanlığın Habercisi Olabilir Mi?

Plaj Çantanızda Bulunması Gerekenler

MODA | Plaj Çantanızda Bulunması Gerekenler

Bu Sezonun 6 Kırık Beyaz Sneaker Modeli

STİL | Bu Sezonun 6 Kırık Beyaz Sneaker Modeli

İlk Dijital Moda Haftasından Neler Öğrendik?

MODA | İlk Dijital Moda Haftasından Neler Öğrendik?

Matthew Williams ve Givenchy Birlikteliğine İlk Bakış

MODA | Matthew Williams ve Givenchy Birlikteliğine İlk Bakış

Daha Fazla Göster