Gucci Ailesi Filmindeki En Dikkat Çekici Takım Elbiselerin Hikayesi
Stil

Gucci Ailesi Filmindeki En Dikkat Çekici Takım Elbiselerin Hikayesi

Kostüm tasarımcısı Janty Yates, Ridley Scott’ın moda destanı House of Gucci / Gucci Ailesi’ndeki işiyle çok övüldü. GQ UK’den Teo van Der Broeke, Yates’in filmdeki favori erkek stillerini öğrendi.
Bol yıldızlı oyuncu ekibi, görkemli İtalya manzaralarıyla, Ridley Scott’ın yeni moda destanında sürpriz olmayacak şekilde öne çıkan yıldızlar: kıyafetler. Lady Gaga’nin bol dekolteli Saint Laurent etek ceketlerinden, Jared Leto’nun kalın fittili kadife takımlarına hepsinin arkasında Yates Gladiator, American Gangster, The Martian gibi filmlerle ünlünenen kostüm tasarımcısı Janty Yates var. 
 
Los Angeles’tan konuşmaya bağlanan Yates “Gucci Ailesi’nde çalışmak bir hız treninde olmak gibiydi” diyor. “ilk birkaç ay Covid sebebiyle her şeyi uzaktan hallediyorduk. Asistanım Los Angeles’a Lady Gaga’nin evine 4, Al Pacino’nun evine 3 kez gitti. Her şeyi Zoom’dan yaptım ve çok rahatsız hissediyorken herkes aynı çatının altında toplanınca büyüleyici hale dönüştü. 
 
“Muazzam bir deneyimdi, her gün harika, çılgın ve şaşırtıcıyıdı. Lady Gaga’nın 22 farklı kılığı vardı. Her zaman çok katılımcıydı. En iyi aktörlerle, belki de dünyadkai en ünlü kadınla çalışmak mükemmeldi. Ne kadar da şanslıyım! Hiç aklımagelmezdi.”
 
House of Gucci büyük beklentilerle gösterime girdi, GQ, Yates’e yüzyılın moda filmi olarak geçecek filmden favori erkek kılıklarını sordu. 
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası