Jake Gyllenhaal'dan Bir Yaz Gecesi Takım Elbisesi

78. Venedik Film Festivali'nde yıldızların stil tercihleri ortalamanın gayet üstünde. Jake Gyllenhaal, Maggie Gyllenhaal'ın yazıp yönettiği The Lost Daughter'ın prömiyerinde kız kardeşine desteğini gösterirken bir centilmenin resmi yaz gecesi kıyafetinin rahat, klasik, aynı zamanda eğlenceli olabileceğinin fotoğraflarını verdi.

04 Eylül 2021

Gyllanhaal

Aktör, bu stili Jake Gyllenhaal olmanın tüm avantajlarını kullanmakla sınırlı kalmayarak oluşturmuş. Defalarca yürüdüğü kırmızı halıda gayet rahat. Açık renk takım elbise seçmenin temel handikaplarından çok uzaktaki (yani floresan beyazı, aşırı yapay görünümlü materyal vb...) bu seçim ilk bakışta göründüğü kadar da klasik değil. 

Rahat kesim ceketin kruvazeliği ihtiyaç dahilinde yazın alınan ekstra kiloları kapatabilir. Pantolonun bolluğu, geceyi minimum kırışıkla tamamlamınızı sağlayabilir. Açık yaka beyaz gömlek bir yaz gecesi ferahlığında. Eğer daha da akışkan bir imaj hedefleniyorsa pamuk/poplin dışındaki opsiyonlar tercih edilebilir. 

Adımlar kırmızı halıda atıldığı için bir takım elbise ayakkabısı, mekan Venedik olduğu için tonda sıcak bir kahverengi seçilmiş. Aksesuara gelince aktörün seçimi iyi bir saat. Belki zincir sevenler benzer bir kılığı gömleğin içinde kendini arada gösteren ince bir altın zincirle tamamlayabilir. Ama kruvaze yaka ceket ve açık düğmelerin durumu biraz kostüme çevirmesi muhtemel. 

Ceketin sürprizi kol altında kendini gösteriyor. Düz dikişli değil, kemerle birleştirilen yırtmaç, ceketi daha da rahat kılıyor. 40 yaşındaki aktör Maison Valentino imzalı tek kılıkta çok rahat, bazı açılardan klasik, eğlenceli ve şık. 

Gyllanhaal


Gucci Cosmogonie: Moda Dünyası İçin Yeni, Parlak Bir Takımyıldız

MODA | Gucci Cosmogonie: Moda Dünyası İçin Yeni, Parlak Bir Takımyıldız

Gucci Resort 2023

PODYUM | Gucci Resort 2023

Son Dönemin En Popüler Kadın Giyim Koleksiyonu İçin Erkekler Neden Deli Oluyor?

STİL | Son Dönemin En Popüler Kadın Giyim Koleksiyonu İçin Erkekler Neden Deli Oluyor?

MET GALA 2022: En İyi Giyinenler

STİL | MET GALA 2022: En İyi Giyinenler

GQ Editörlerinden Vintage Alışveriş İpuçları ve Püf Noktaları

STİL | GQ Editörlerinden Vintage Alışveriş İpuçları ve Püf Noktaları

MET GALA Tarihinin En İyi Giyinen Erkekleri

STİL | MET GALA Tarihinin En İyi Giyinen Erkekleri

Daha Fazla Göster