Jared Leto'dan Jagger Hareketleri
Stil

Jared Leto'dan Jagger Hareketleri

Aktörün transparan Gucci'lerle ilişkisi devam ediyor.

Jared Leto, baştan ayağa bir Gucci erkeğidir. Markanın kreatif direktörü Alessandro Michele ile tesadüfi bir dostluk kurduğundan beri, hem kırmızı halıda hem de günlük hayatta markanın en büyük poster adamı oldu. Bugünün özenle hazırlanmış estetiği, ipuçlarını Mick Jagger ve David Bowie gibi 70'lerin stil ikonlarından - tümü tüylü saçlar, kadife takım elbiseler, gösterişli ipekler ve gösterişli kürkler - alan belirli bir glam-rock duyarlılığını çağrıştırıyor. Aktörün giydiği her takımın kendine has bir retro eksantrikliği var, bu yüzden kırmızı halıda en çok beklenenlerden biri haline gelmesi şaşırtıcı değil. "Leto bundan sonra ne giyecek?" çoğu zaman kendimize bunu soruyoruz. 

Jared Leto

50 yaşındaki aktör Capri'deki LuisaViaRoma for Unicef ​​etkinliğine Jagger'ı andıran bir görünümle geldiğinde hayranlar hayal kırıklığına uğramadı. Fildişi renginde ipek bir smokin ceketi (Gucci'nin vazgeçilmezi) şeffaf siyah bir bluz üzerine giyildi, dar kesim pantolon ve modaevinin tokalı mokaseniyle imaj tamamlandı. Genellikle açılışlarda eğlenmeyi seçen Leto için şaşırtıcı bir görünüm değil, ancak bize kesinlikle güçlü Rolling Stones solisti havası verdi.

Aslında 70'lerin glam rock'ı bu sezon birçok tasarımcı için bir referans noktası gibi görünüyordu. Michele'nin Milano'daki en son şovunda kareli takımlar, patchwork deri ceketler, kloş pantolonlar ve bozulmamış beyaz kovboy çizmeleri vardı. Öte yandan Saint Laurent'de Anthony Vacarello, androjen şeffaf gömlekler ve katmanlı 70'ler takımlarını podyuma gönderdi. Rick Owens'ta, terzilik yerleri süpüren pantolonlarda kendini gösterdi. Her şey erkek giyiminin eksantrik yeni ruh halinin bir parçası, tamamen eğlenmek ve iki yıl evlerde kaldıktan sonra tekrar giyinmekle ilgili.

Tüm bunları iyi giyecek biri varsa, o da House of Gucci oyuncusu Leto. Bu yazın son etkinlikleri için dikkat çeken bir kıyafete mi ihtiyacınız var? Leto'ya bakın.

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası