Milano'daki Fendi Defilesine Göre Önümüzdeki Kışın Trendi Asimetri Olacak
Stil

Milano'daki Fendi Defilesine Göre Önümüzdeki Kışın Trendi Asimetri Olacak

Fendi defilesi Milano Moda Haftası'nın ikinci gününe damgasını vurmuştu buradan gözümüze bir trend çarpıyor: Asimetri.

Milano Moda Haftası'nda ikinci gün öğleden sonra yaklaşan kış gardırobunu sunma sırası Fendi'deydi. İtalyan modaevinin erkek koleksiyonlarının sanat yönetmeni Silvia Venturini Fendi, konuklarını markanın Milano'daki genel merkezine, dev bir langırt makinesine dönüştürülmüş bir mekana davet etti.

 fendi

Defilenin ilk silueti koleksiyonun geri kalanının tonunu belirledi: bu sezon Fendi erkeği hem rahat hem de sofistike, zarif ama her zaman şaşırtıcı olacak. Ve bu 56 parçalık gösteride kesinlikle sürpriz vardı. Tasarımcı, asimetrik parçalardan oluşan ince bir oyun sayesinde “müstehcen terzilik” kartını oynayarak erkek gardırobunun özünü yeniden keşfetmeye kendini adadı. Kolsuz üstler omzu açık ve yün paltolar aceleyle giyilmiş bir ekose gibi taşınacak. Gömlekler bile, gövde boyunca çapraz kesilmiş gibi eksik bir parçayla giyiliyor. Önümüzdeki kış, Fendi erkeği kararlı bir şekilde seksi ve vücudunu ortaya koymaktan çekinmiyor.

 fendi

Bu yeni koleksiyonda Silvia Venturini Fendi, geleneksel erkek gardırobunun klasikliği ile eğlenmiş görünüyor. Genellikle daha resmi olan tüm parçalara ilginç bir dokunuş katıyor. Kruvaze yelek uzatılmış, ceket astarında ince bir baskı ortaya çıkarılmış, kışlık pelerin saçaklarla süslenmiş, gömlek ince bir örgü ile illüzyon yapılmış ve takım elbise burada işlemeli takılar ile dönüştürülmüş. Bu koleksiyonda ayrıca, günlük kıyafetleriyle eğlenmekten artık korkmayan bir beyefendinin gardırobuna hayat vermek için bej, lacivert ve mor gibi üst üste kullanımlar ve renk oyunları da yer alıyor.

fendi

fendi

Bu makale ilk olarak GQ Fransa websitesinde yayınlanmıştır.

İZLE
Jamie Campbell Bower x FENDI
İLGİLİ İÇERİKLER fendi Milano Moda Haftası
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası