Fendi Sonbahar/Kış 2024 Daniele Oberrauch / Gorunway.com
Moda Haftaları

Fendi Sonbahar/Kış 2024

Sürdürülebilirliğe en iyi cevap ‘melez’ bir gardırop yaratmak olabilir mi? Silvia Venturini Fendi, yılların getirdiği deneyimi modern erkeğin ihtiyaçlarına yüksek stil dozunda bir cevap vermek için kullanmış gibi.

Podyumda hava hep güzel, zemin hep kuru (tabii özel bir set söz konusu değilse). Günlük hayat gereksinimlerinin podyumda en çok karşılandığı koleksiyon: Fendi 2024-25 Sonbahar/Kış. 

Fendi Sonbahar/Kış 2024

Mumsu cilaların kullanıldığı ceketlerin boyları (kısa ya da uzun) stil iddiasını sürdürürken, yapısı ve kalıbındaki özellikler sayesinde gerçek hayatta, yağmurlu bir şehir ya da şehir dışı gününde favori parçan olabilir. 

Fendi Sonbahar/Kış 2024

Marka imzası küçük bir aksesuarla ya da ceket yakalarındaki ‘Selleria’dan esinlenen deri uygulamada kendini gösteriyor. Kesimler rahat, detaylar gösterişli. Defile eşleşmesindeki etekler ve bermudalar dikkat çekse de kadife pantolonlardan, balıkçılardan esinlenerek yapılmış ayakkabılara kadar koleksiyon her gün giyilebilir parçalarla büyük markaların sıkça sunmadığı bir önermede bulunuyor. Aslında o kadar çok kıyafete ihtiyacımız olmayabilir ve kendimize yakışanı bulduysak fazla okazyon ayrımı yapmadan buradan ilerleyebiliriz. 

Fendi Sonbahar/Kış 2024

Bu yazı GQ Türkiye Bahar 2024 sayısında yayınlanmıştır.

İZLE
Jamie Campbell Bower x FENDI
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası