Park Seo-joon Zengin Hanımefendilerin Chanel Ceketini Giyen Bir Başka Havalı Adam
Stil

Park Seo-joon Zengin Hanımefendilerin Chanel Ceketini Giyen Bir Başka Havalı Adam

Markanın ikonik bukle ceketi sadece kadın giyiminde değil, erkek giyiminde de büyük önem kazanıyor

Park Seo-joon yine viral oldu. Evden her çıktığında çoğu sosyal medya platformunun alev aldığı Koreli aktör, Paris Moda Haftası'nın son gününde Chanel defilesine katıldı. Blackpink'ten Jennie ile kısa bir sohbet ederken görüntülenmesinin ardından Twitter yine patladı. Bu rüzgara ayak uyduran Jennie, aktörün bir fotoğrafını Facebook'una yükledi. Yine viral oldu.

 Park Seo-joon

Pierre Suu/Getty Images

Ancak daha büyük bir hamle 34 yaşındaki ismin dış giyimi: Markanın 113 yıl önce kurulmasından bu yana Chanel'in vazgeçilmezi olan ikonik bukle yün ceket. Ve ceket erkek giyimi için bile değil. Chanel erkek giyimi bile yapmıyor. Ancak buna rağmen, dünyanın dört bir yanındaki zengin hanımefendiler için vazgeçilmez bir marka olan Chanel, Yukarı Doğu Yakası'nın zarafetini tüm erkeklere resmi olarak tanıttı. Pharrell Williams ve K-pop yıldızı G Dragon, bukle ceketi tercih eden ünlü erkeklerden sadece ikisi.

Ve dikkat çeken akım devam ediyor. Seo-joon'un önüne iliştirilmiş bir Chanel 'CC' broşu ve küçük bir çiçekle gelen ceketi genellikle etek-takım kombinasyonunun bir parçasıdır. Tarih boyunca First Lady'lerin ve ikinci eşlerin favorisi olmuştur. Ve şimdi bu parça, özellikle Seo-joon'un üstünde çok moda. Gelecekteki Marvels yıldızı, bir çift uçuşan siyah pantolon ve dağınık bir kamp yaka gömlekle aynı anda hem klasik hem de eğlenceli oldu. Bir nevi kuralların esnemesi...

Bu maksimum kendini ifade etme çağında, eski kuralların zayıfladığının bir başka işareti. Ve geleneksel kadın giyim kesimlerinin geleneksel erkek giyim görünümlerinde işe yarayabileceğinin (ve çoğu zaman yaradığının) kanıtı. Hepimiz iyi terziliği severiz - ve hepimiz iyi ceketi severiz. İyi hamle Park Seo-joon.

British GQ

İLGİLİ İÇERİKLER chanel Park Seo-joon
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası