Ryan Gosling'den ilhamla: Aksesuarlarınızı tam kararında kullanın
Stil

Ryan Gosling'den ilhamla: Aksesuarlarınızı tam kararında kullanın

Kendinizi modanın kalıplarına zincirlemeyin. Yine de zincir sevdanızdan vazgeçemiyorsanız, farklı formlara bürünen kolyelere şans verin. Dünya çapında sokak stilini ele geçirmek üzere olan bu sade ama gösterişli aksesuarın etkisine kapılanlar arasında dünyaca ünlü yıldızlar da var.

Mesela Ryan Gosling! Sinema kariyeri boyunca hep karizmatik adam rolüyle karşımıza çıkan Gosling, 6 Ekim’de vizyona girecek Blade Runner 2049 filminde yine sağlam bir oyunculuk sergiliyor. Beyazperdedeki her haliyle kusursuz olmayı başarabilen Kanadalı oyuncunun, günlük hayattaki duruşuna da ayrıca methiyeler düzmek gerekir. Özellikle de stiline...

Sportif stili üzerine geçirdiği en rahat görünümlerinde bile özenden vazgeçmemesi hanesine artı puan ekletiyor. Dozunda kullandığı aksesuarları ise stilindeki en önemli detaylar. Evet, gözünüz ilk başta kasketi ve güneş gözlüklerine kayabilir ama bizim odağımızda gümüş ile altının bir arada kullanıldığı kolyesi var. Ne çok uzun, ne de çok kısa. Ryan Gosling’e ait diğer her şey gibi, ‘tam dozunda’.

Aksesuarda ölçüyü kaçırıp Johnny Depp gibi, bol süslü bir dilek ağacını andırmak istemiyorsanız takılarınızı seçerken kendinize hep şu soruyu sorun: “Ryan olsa ne yapardı?”

17-10/13/screen-shot-2017-10-13-at-174427.png

Soldan sağa sırasıyla: 

TIFFANY, 215 Pound, tiffany.co.uk

LOUIS VUITTON, 465 Pound, louisvuitton.com

TITLE OF WORK, 310 Pound, matchesfashion.com

APC, 87 Pound, apc.fr

GUCCI, 365 Pound, gucci.com

SAINT LAURENT, 260 Pound, ysl.com

İZLE
Burak Deniz'in Tamamen Elektrikli BMW iX İle Doğada Sürüş Keyfi
İLGİLİ İÇERİKLER RYAN GOSLING AKSESUAR
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası