Ryan Gosling Getty Images
Stil

Ryan Gosling'in The Nice Guys Tarzı Gömleği Gerçekten İyi

Güncellenmiş 70'ler erkek giyiminin nasıl uygulanacağına dair bir derse şahitlik ediyoruz.

The Fall Guy'ın basın turu devam ediyor. Ryan Gosling, geçtiğimiz ay SXSW'de giydiği sokak kıyafeti benzeri varsity ceketinin aksine, şimdi takım elbise ceketlerine geri döndü. Ancak The Fall Guy için giyinme yönteminden ziyade, son kıyafeti onu The Nice Guys'a geri götürüyor.
Önceki akşam The Tonight Show Starring Jimmy Fallon'a katılan Kanadalı aktör, saçlarını dağıtmış ve sakallarını mükemmel bir şekilde kesmiş bir şekilde ekrana çıktı. Ardından beyaz bir atlet giyerek koyu kahverengi bir takım elbise ve tamamı Gucci imzalı eşleşen bir pantolon giydi. Barbie yıldızı 2022'de Wes Anderson'ın çektiği valiz kampanyasında yer aldığından beri İtalyan modaeviyle çalışıyor, bu nedenle program için markadan giymeye karar vermesi çok şaşırtıcı olmamalı.

Ryan Gosling'in The Nice Guys Tarzı Gömleği Gerçekten İyiGetty Images

Ancak biraz şaşırtıcı olan gömlek seçimiydi. Amiri'nin son koleksiyonunda yer alan gömlek, Los Angeles merkezli markanın alışılagelmiş yırtık kot pantolonlarından ve temiz spor ayakkabılarından bir değişim anlamına geliyordu.

Gosling kahverengi ve krem rengi gömleğinin üst dört düğmesini açık bıraktı ve yakasını blazer ceketinin yakalarının üzerine çıkardı. Biraz serbest, biraz 70'lerden ve tam da Holland March'ın 2016 yapımı The Nice Guys filminde giyeceği türden bir stil.

Ardından sol bileğine taktığı Tag Heuer Carrera Calibre 5 ve ayağındaki bir çift Gucci dokuma hasır mokasenle görünümünü tamamladı. Evet, bunlar tam da havalı büyükbabanızın zamanında giyeceği türden ayakkabılara benziyordu ve bu yüzden Ryan Gosling'in retro tarzıyla çok iyi uyum sağladılar.

Ryan Gosling'in The Nice Guys Tarzı Gömleği Gerçekten İyi

Bu içerik  British GQ web sitesinde yayınlanmıştır.

 

İLGİLİ İÇERİKLER Ryan Gosling
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası