Ryan Gosling'in Kolej Stili

Ryan Gosling, Jimmy Fallon'daki imajıyla herkese penny loafer'lar ve pastel renklerdeki kolej trendinin nasıl yapılacağı konusunda adeta ders verdi.

23 Temmuz 2022

Ryan Gosling'in Kolej Stili

Ryan Gosling, son zamanlarda Netflix'in yeni aksiyon gerilim filmi The Gray Man için hemen her gün basın karşısında, hepimiz onun ne kadar başına buyruk stil seçimleri yapacağını hatırlatmadık mı? Oyuncunun kuşkusuz küçük bir terzilik detayı olarak gördüğü şey, kırmızı halıdaki meslektaşlarının çoğu için dev bir sıçramayı temsil edecektir.

İlk olarak, bu hafta başlarında rugan beyaz deri ayakkabılarla giydiği pudramsı pastel pembe ve lavanta takım elbise kombinasyonu, yakında Barbie, The Movie'deki Ken rolüne selam veriyordu. Bunu, Salı günü Berlin'de giydiği cesur postacı kırmızısı blazer ve ince siyah deri kravat takip etti. Ve önceki gece, Jimmy Fallon ile The Tonight Show'daki görünümü için aktör, altın işlemeli lacivert bir Gucci takım elbise giydi, üzerine şeftali tonlarında bir gömlek, beyaz çoraplar ve yılan derisi mokasen gibi kendini belli eden parçalar seçti.

Ryan Gosling

Prepster, 1930'larda Amerikan eğitimli seçkinlerinin sosyal durumunu ifade etmek için öne çıktı, ancak sonraki yıllarda, kıyafet kuralları kampüsün sınırlarını terk etti ve bir tür küresel, eşitlikçi statü kazandı. Pastel gömlekler, mokasenler, blazerler'lar : Hepsi sokak stili yıldızları ve Tyler the Creator, David Beckham ve Eddie Redmayne gibi genel trend belirleyiciler tarafından yeniden tasarlandı, daha havalı ve tekrar popüler hale getirildi. Geçen yıl Gen Z için yeniden başlatılan 00'ların dizisi Gossip Girl gibi şovların desteklediğinden bahsetmiyorum bile. Aslında, düşününce, Gosling'in görünüşü hakkında oldukça Max Wolfe bir şey var.

İlham kaynağı ne olursa olsun, Gosling'in stil seçimlerinin, film seçimleri kadar öngörülemez, ancak iyi değerlendirildiğini gösterir. Sırada ne var, merak ediyoruz?


Tom Cruise 60 Yaşında Hollywood’un En İyi Giyinen Kıdemlisi

STİL | Tom Cruise 60 Yaşında Hollywood’un En İyi Giyinen Kıdemlisi

Kısa Paça Pantolonlara Lee Pace Tarzı

STİL | Kısa Paça Pantolonlara Lee Pace Tarzı

Gömlek Yakaları Gittikçe Büyüyor

STİL | Gömlek Yakaları Gittikçe Büyüyor

Jared Leto'dan Jagger Hareketleri

STİL | Jared Leto'dan Jagger Hareketleri

Brad Pitt'in Keten Takımlarının Tuhaf Hikayesi

STİL | Brad Pitt'in Keten Takımlarının Tuhaf Hikayesi

İlkbahar/Yaz 2023'ün En Büyük Erkek Giyim Trendleri

MODA | İlkbahar/Yaz 2023'ün En Büyük Erkek Giyim Trendleri

Daha Fazla Göster