Tarihin En İyi Giyinen Bond'ları
Stil

Tarihin En İyi Giyinen Bond'ları

Daniel Craig'den Sean Connery'ye 007, tarihi boyunca pek çok stil anı yarattı.

Bu yılın başlarında Bond patronu Barbara Broccoli, James Bond karakterini 'yeniden icat etmek' için iki yıl istedi, bu da muhtemelen No Time To Die'da dünyanın en ünlü gizli ajanını/acımasız katilini daha insani bir şekilde yansıtmak için bir şeyler yapacakları anlamına geliyor.  Aynı zamanda Bond gardırobuna yeni bir yaklaşım anlamına gelebilir mi bilmiyoruz. Bir sonraki James Bond meyveli bir Pangaia kapüşonlu ve büyük şortlar giyer mi? Sanmıyoruz. 

Konu beyazperdede iyi giyinen karakterler olduğunda, favorilerimiz var. American Psycho'da Valentino'ları çeken Patrick Bateman, Gianni Campagna üç parçalı takım elbiseleri ile Steve McQueen'in Thomas Crown ve bir Celine podyumundan yeni çıkmış gibi giyinen  Marcelo Rubini. Tabii bir de öldürmek için giyinmeyen, aynı zamanda öldüren James Bond var. 007'yi kusursuz kesim takım elbiseler ve gösterişli saatlerle düşünebilirsiniz, ancak gardırobunda çok daha fazlası var. Yıllar geçtikçe kostüm departmanı gerçekten ağırlığını gösterdi ve her yeni Bond ile (25 filme yayılan yedi portre ), gizli ajanın gardırobuna daha fazla derinlik verdi.

"Shaken, not stirred" anlarıyla işte  en iyi giyinen James Bond sıralamamızda beyaz perdede gördüğümüz en iyi stil anları.

British GQ

gq_newsletter

İZLE
4000 Parçalık James Bond Koleksiyonu
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası