Hem tablet hem projektör

Smart Devices tasarımı Smartq U7 diğer tabletlerden inceliği ya da hafifliğiyle değil, yerleşik projektörüyle bir boy önde.

11 Ekim 2012

Hem tablet hem projektör

Özellikle sürekli sunum yapmanızı gerektirecek bir işte çalışıyorsanız ve profesyonel hayatınızda projektör kullanmak hayati önem taşıyorsa karşılaştığınız sorunların en başında boyutlarından dolayı projektörü bir yerden başka bir yere götürme zorluğu vardır. Teknoloji bugün kimsenin elinden düşürmediği akıllı telefonlara yerleştirilen dahili kameralar ve türlü aksesuarlarla herkesi etkilemeyi başarıyor. Peki ya yerleşik bir projektörü olan telefon ya da tablet PC olsa hayat çok kolaylaşmaz mı?

Smart Devices uzun süredir eksikliği yaşanan dahili projektör sorununa çözüm getirdi. Yeni tablet PC'leri Smartq U7 Android bir yandan diğerleri kadar hafif ve inceyken bir yandan da konvansiyonel projektörlerde bulunan teknolojiye sahip. 1024x600 piksel 7 inçlik ekrana, 1GB RAM'e ve TI OMAP4 çift çekirdekli işlemciye sahip olan U7, 854x480 piksel değerinde 50 inç büyüklüğünde bir görüntüyü yaklaşık 2 metre uzağa yansıtabiliyor. İki farklı model tasarlayan Smart Devices 1 GHz OMAP 4430 CPU ve 8GB sabit disk kapasiteli modeli 315 dolardan 1.5 GHz OMAP 4460 CPU ve 16GB sabit diskli modeli ise 400 dolardan fiyatlandırıyor.


En İyi 6 Seyahat Kulaklığı

TEKNOLOJİ | En İyi 6 Seyahat Kulaklığı

Müzik Zevkinizi Doruğa Çıkaracak 7 Kulaklık

TEKNOLOJİ | Müzik Zevkinizi Doruğa Çıkaracak 7 Kulaklık

Google’ın Yeni Akıllı Saati: Pixel Watch

TEKNOLOJİ | Google’ın Yeni Akıllı Saati: Pixel Watch

Sony PlayStation 5’in Çıkış Tarihi Belli Oldu!

TEKNOLOJİ | Sony PlayStation 5’in Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Marshall’ın Yeni Kablosuz Kulaklığı: Major III Voice

TEKNOLOJİ | Marshall’ın Yeni Kablosuz Kulaklığı: Major III Voice

Apple iPhone 11 Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

TEKNOLOJİ | Apple iPhone 11 Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Daha Fazla Göster