Hem tablet hem projektör

Smart Devices tasarımı Smartq U7 diğer tabletlerden inceliği ya da hafifliğiyle değil, yerleşik projektörüyle bir boy önde.

11 Ekim 2012

Hem tablet hem projektör

Özellikle sürekli sunum yapmanızı gerektirecek bir işte çalışıyorsanız ve profesyonel hayatınızda projektör kullanmak hayati önem taşıyorsa karşılaştığınız sorunların en başında boyutlarından dolayı projektörü bir yerden başka bir yere götürme zorluğu vardır. Teknoloji bugün kimsenin elinden düşürmediği akıllı telefonlara yerleştirilen dahili kameralar ve türlü aksesuarlarla herkesi etkilemeyi başarıyor. Peki ya yerleşik bir projektörü olan telefon ya da tablet PC olsa hayat çok kolaylaşmaz mı?

Smart Devices uzun süredir eksikliği yaşanan dahili projektör sorununa çözüm getirdi. Yeni tablet PC'leri Smartq U7 Android bir yandan diğerleri kadar hafif ve inceyken bir yandan da konvansiyonel projektörlerde bulunan teknolojiye sahip. 1024x600 piksel 7 inçlik ekrana, 1GB RAM'e ve TI OMAP4 çift çekirdekli işlemciye sahip olan U7, 854x480 piksel değerinde 50 inç büyüklüğünde bir görüntüyü yaklaşık 2 metre uzağa yansıtabiliyor. İki farklı model tasarlayan Smart Devices 1 GHz OMAP 4430 CPU ve 8GB sabit disk kapasiteli modeli 315 dolardan 1.5 GHz OMAP 4460 CPU ve 16GB sabit diskli modeli ise 400 dolardan fiyatlandırıyor.


Katlanarak Dünyanızı Değiştirecek: Samsung Galaxy Z Fold2

TEKNOLOJİ | Katlanarak Dünyanızı Değiştirecek: Samsung Galaxy Z Fold2

Kim Korkar Ev Temizliğinden?

TEKNOLOJİ | Kim Korkar Ev Temizliğinden?

Instagram ve Messenger Sohbetleri Birleşiyor

TEKNOLOJİ | Instagram ve Messenger Sohbetleri Birleşiyor

PlayStation 5 ile İlk Randevu

TEKNOLOJİ | PlayStation 5 ile İlk Randevu

Dijital İsviçre Çakısı

TEKNOLOJİ | Dijital İsviçre Çakısı

Akıllı Saat Dünyasının Yeni Üyesi

TEKNOLOJİ | Akıllı Saat Dünyasının Yeni Üyesi

Daha Fazla Göster