İnternetin 60 yeni kuralı - 3

Internet üzerinde başlayan iliişkiler her zaman sorunludur, bunu artık biliyoruz. Unutmayın ki tüm dünya o kızı nasıl tavladığınızı öğrenecek. Siz bu yöntemlerin dışına çıkın ve sıradışı yolları deneyin.

09 Mart 2012

İnternetin 60 yeni kuralı - 3

 

17. Internet üzerinde bedava eş bulan sitelerden uzak durun. Onların bedava olmasının bir sebebi var. Eğer beraber olmaya değecek biriyle tanışmak istiyorsanız biraz efor sarfetmeniz lazım.

18. Profil sayfanızda kullandığınız fotoğrafınız az da olsa yanıltıcı olabilir. Fakat çıplak pozlar ve “bende de bunlar var!” diyen fotoğraflar hariç.

19. Bir siteye profilinizi kaydetmeden önce arkadaşınıza gösterin. Bunun için samimiyetine inandığınız ve açık sözlü bir arkadaşınızı seçin. Böylece tanımadığınız birine yanlış mesaj vermekten kurtulursunuz.

20. İlk buluşmada indirimli restoran çeki kullanmayın. İndirimli yemek yemek hiçbir zaman seksi değildi, yakın zamanda da olmaz.

Stil

21. İade sisteminden korkmayın. Eğer bu tip işlerle uğraşamayacak biri olduğunuzu düşünüyorsanız, o zaman alıp da kullanamayacağınız için kenara koyduğunuz bir sürü eşyanız olmalı. İnternetten alışveriş ettiğiniz websitesini iyi tanır ve temel kuralları bilirseniz sorun ortadan kalkar.

22. Sipariş vermeden önce ölçünüzü bilmelisiniz. İster bir takım elbise ister bir tshirt sipariş verin, mutlaka kaç beden giydiğinizi bilmelisiniz. Ayrıca değişik markaların kalıplarının farklı olduğunu da hatırlatalım.

23. Klasiklerden vazgeçmeyin. İnternet deneme – yanılma yöntemini en çok hata verdiği yerdir. Eğer sıradışı bir tasarım alacaksanız bizzat dükkana giderek deneyip alın. Beyaz bir tshirt, kargo pantolon ya da bildiğiniz bir parfüm ise internetten alınabilir.

 

YARIN: Bölüm 4: Facebook

Yazı: Nicky Woolf


İhtiyaç Dünyanızın Yeni Üyesi: Apple Card

TEKNOLOJİ | İhtiyaç Dünyanızın Yeni Üyesi: Apple Card

The Last of Us 2 İçin Geri Sayım Başladı

TEKNOLOJİ | The Last of Us 2 İçin Geri Sayım Başladı

Kevin Durant ve Master & Dynamic’in Yeni İş Birliği: MW65

TEKNOLOJİ | Kevin Durant ve Master & Dynamic’in Yeni İş Birliği: MW65

2019 Yılının En İyi Kablosuz Kulaklıkları

TEKNOLOJİ | 2019 Yılının En İyi Kablosuz Kulaklıkları

Nike’ın Yeni Uygulaması Ayak Numaranızı Ölçüyor

TEKNOLOJİ | Nike’ın Yeni Uygulaması Ayak Numaranızı Ölçüyor

Sony PlayStation 5’den İlk Detaylar

TEKNOLOJİ | Sony PlayStation 5’den İlk Detaylar

Daha Fazla Göster