İnternetin 60 yeni kuralı - 3

Internet üzerinde başlayan iliişkiler her zaman sorunludur, bunu artık biliyoruz. Unutmayın ki tüm dünya o kızı nasıl tavladığınızı öğrenecek. Siz bu yöntemlerin dışına çıkın ve sıradışı yolları deneyin.

09 Mart 2012

İnternetin 60 yeni kuralı - 3

 

17. Internet üzerinde bedava eş bulan sitelerden uzak durun. Onların bedava olmasının bir sebebi var. Eğer beraber olmaya değecek biriyle tanışmak istiyorsanız biraz efor sarfetmeniz lazım.

18. Profil sayfanızda kullandığınız fotoğrafınız az da olsa yanıltıcı olabilir. Fakat çıplak pozlar ve “bende de bunlar var!” diyen fotoğraflar hariç.

19. Bir siteye profilinizi kaydetmeden önce arkadaşınıza gösterin. Bunun için samimiyetine inandığınız ve açık sözlü bir arkadaşınızı seçin. Böylece tanımadığınız birine yanlış mesaj vermekten kurtulursunuz.

20. İlk buluşmada indirimli restoran çeki kullanmayın. İndirimli yemek yemek hiçbir zaman seksi değildi, yakın zamanda da olmaz.

Stil

21. İade sisteminden korkmayın. Eğer bu tip işlerle uğraşamayacak biri olduğunuzu düşünüyorsanız, o zaman alıp da kullanamayacağınız için kenara koyduğunuz bir sürü eşyanız olmalı. İnternetten alışveriş ettiğiniz websitesini iyi tanır ve temel kuralları bilirseniz sorun ortadan kalkar.

22. Sipariş vermeden önce ölçünüzü bilmelisiniz. İster bir takım elbise ister bir tshirt sipariş verin, mutlaka kaç beden giydiğinizi bilmelisiniz. Ayrıca değişik markaların kalıplarının farklı olduğunu da hatırlatalım.

23. Klasiklerden vazgeçmeyin. İnternet deneme – yanılma yöntemini en çok hata verdiği yerdir. Eğer sıradışı bir tasarım alacaksanız bizzat dükkana giderek deneyip alın. Beyaz bir tshirt, kargo pantolon ya da bildiğiniz bir parfüm ise internetten alınabilir.

 

YARIN: Bölüm 4: Facebook

Yazı: Nicky Woolf


PlayStation 5 ile İlk Randevu

TEKNOLOJİ | PlayStation 5 ile İlk Randevu

Dijital İsviçre Çakısı

TEKNOLOJİ | Dijital İsviçre Çakısı

Akıllı Saat Dünyasının Yeni Üyesi

TEKNOLOJİ | Akıllı Saat Dünyasının Yeni Üyesi

Apple Yeni iPhone SE 2020 ile Karşımızda!

TEKNOLOJİ | Apple Yeni iPhone SE 2020 ile Karşımızda!

Evde Hayatınızı Kolaylaştıracak Akıllı ve Pratik Tasarımlar

TEKNOLOJİ | Evde Hayatınızı Kolaylaştıracak Akıllı ve Pratik Tasarımlar

#GQEvde: Uzaktan Çalışanlar için Hayatı Kolaylaştıran Teknolojik Cihazlar

TEKNOLOJİ | #GQEvde: Uzaktan Çalışanlar için Hayatı Kolaylaştıran Teknolojik Cihazlar

Daha Fazla Göster