İnternetin 60 yeni kuralı - 3

Internet üzerinde başlayan iliişkiler her zaman sorunludur, bunu artık biliyoruz. Unutmayın ki tüm dünya o kızı nasıl tavladığınızı öğrenecek. Siz bu yöntemlerin dışına çıkın ve sıradışı yolları deneyin.

09 Mart 2012

İnternetin 60 yeni kuralı - 3

 

17. Internet üzerinde bedava eş bulan sitelerden uzak durun. Onların bedava olmasının bir sebebi var. Eğer beraber olmaya değecek biriyle tanışmak istiyorsanız biraz efor sarfetmeniz lazım.

18. Profil sayfanızda kullandığınız fotoğrafınız az da olsa yanıltıcı olabilir. Fakat çıplak pozlar ve “bende de bunlar var!” diyen fotoğraflar hariç.

19. Bir siteye profilinizi kaydetmeden önce arkadaşınıza gösterin. Bunun için samimiyetine inandığınız ve açık sözlü bir arkadaşınızı seçin. Böylece tanımadığınız birine yanlış mesaj vermekten kurtulursunuz.

20. İlk buluşmada indirimli restoran çeki kullanmayın. İndirimli yemek yemek hiçbir zaman seksi değildi, yakın zamanda da olmaz.

Stil

21. İade sisteminden korkmayın. Eğer bu tip işlerle uğraşamayacak biri olduğunuzu düşünüyorsanız, o zaman alıp da kullanamayacağınız için kenara koyduğunuz bir sürü eşyanız olmalı. İnternetten alışveriş ettiğiniz websitesini iyi tanır ve temel kuralları bilirseniz sorun ortadan kalkar.

22. Sipariş vermeden önce ölçünüzü bilmelisiniz. İster bir takım elbise ister bir tshirt sipariş verin, mutlaka kaç beden giydiğinizi bilmelisiniz. Ayrıca değişik markaların kalıplarının farklı olduğunu da hatırlatalım.

23. Klasiklerden vazgeçmeyin. İnternet deneme – yanılma yöntemini en çok hata verdiği yerdir. Eğer sıradışı bir tasarım alacaksanız bizzat dükkana giderek deneyip alın. Beyaz bir tshirt, kargo pantolon ya da bildiğiniz bir parfüm ise internetten alınabilir.

 

YARIN: Bölüm 4: Facebook

Yazı: Nicky Woolf


Hayatınızı Kolaylaştıracak 10 Aplikasyon

TEKNOLOJİ | Hayatınızı Kolaylaştıracak 10 Aplikasyon

Yeni Başlayanlar için TikTok Rehberi

TEKNOLOJİ | Yeni Başlayanlar için TikTok Rehberi

YouTube'da İzleyebileceğiniz En İyi 10 Teknoloji Kanalı

TEKNOLOJİ | YouTube'da İzleyebileceğiniz En İyi 10 Teknoloji Kanalı

Sıkı Durun! Apple'ın Yeni iPhone Modeli XI Sızdırıldı!

TEKNOLOJİ | Sıkı Durun! Apple'ın Yeni iPhone Modeli XI Sızdırıldı!

En İyi 6 Seyahat Kulaklığı

TEKNOLOJİ | En İyi 6 Seyahat Kulaklığı

2018'in En Çok Konuşulan Bilim Olayları

TEKNOLOJİ | 2018'in En Çok Konuşulan Bilim Olayları

Daha Fazla Göster