Kamerayı güneşe çevir

Dijital fotoğraf makinesini halen elektrikle şarj edenlerdenseniz geride kaldınız. Sun & Cloud'u güneşe çevirmeniz yeterli.

26 Nisan 2013

Kamerayı güneşe çevir

Japonlar teknolojiye kazandırdıkları farklı yorum ve estetik anlayışıyla rakipleriyle kıyaslandığında her zaman bir adım öndeler. Bu aklın en iyi örneklerinden Superheadz, fotoğraf ve teknoloji meraklılarını tek bir kamerada bir araya getiriyor, bir yandan da çevreci bir tasarımla doğayı koruyor.

Sun & Cloud, Superheadz'in bugünlerdeki gurur kaynağı. Küçük, biraz köşeli ve sert hatları olan siyah beyaz bir kutucuk gibi göründüğüne bakmayın. Tamamen kullanıcı dostu tasarım, 3MP lensi ve üç farklı çekim modu (normal, portre ve makro) yardımıyla dünyaya hangi açıdan bakmak isterseniz size aracı oluyor. Yerleşik 15 değişik filtreyle de Instagram'da elde edeceğiniz birçok efekti tek karede yakalayabiliyorsunuz.

Gece fotoğraf çekmekten keyif alanlar kamerada yerleşik bulunan LED ışığı güvenle kullanabilir. Micro SD karta sığdırabildiğiniz kadar 30 FPS kalitesinde video kaydetmek lüksünüz de var.

Gövdesinde bulunan kol yardımıyla isterseniz elektrik bağlantısına gerek kalmadan kinetik enerjiyle ya da üzerine yerleştirilen solar panel aracılığıyla güneş enerjisinden yararlanarak kamerayı şarj edebiliyorsunuz. Elektriğin gücünden şaşmayanlara da USB bağlantı kolaylığı sağlanmış. Dolayısıyla Sun & Cloud'un gidemeyeceği neredeyse hiçbir yer yok. 

Onun hakkında daha fazlasını öğrenmek ve ona sahip olmak isteyenler Superheadz'i ziyaret edebilir.


En İyi 6 Seyahat Kulaklığı

TEKNOLOJİ | En İyi 6 Seyahat Kulaklığı

Müzik Zevkinizi Doruğa Çıkaracak 7 Kulaklık

TEKNOLOJİ | Müzik Zevkinizi Doruğa Çıkaracak 7 Kulaklık

Google’ın Yeni Akıllı Saati: Pixel Watch

TEKNOLOJİ | Google’ın Yeni Akıllı Saati: Pixel Watch

Sony PlayStation 5’in Çıkış Tarihi Belli Oldu!

TEKNOLOJİ | Sony PlayStation 5’in Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Marshall’ın Yeni Kablosuz Kulaklığı: Major III Voice

TEKNOLOJİ | Marshall’ın Yeni Kablosuz Kulaklığı: Major III Voice

Apple iPhone 11 Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

TEKNOLOJİ | Apple iPhone 11 Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Daha Fazla Göster