Ses estetiği: Jarre Aeropad Two

Fransız müzisyen Jean Michel Jarre'ın kendi markası altında tasarladığı ev ses sistemleri az yer kaplasa da gücünden ödün vermiyor.

03 Mayıs 2012

Ses estetiği: Jarre Aeropad Two

Jarre Technologies Fransızların en önemli besteci ve sanatçılarından birinin ve son günlerin müzik sistemleri tasarımcısı Jean Michel Jarre'ın oluşturduğu bir marka. Markanın özelliği tasarımcısının ünlü bir müzisyen olması yanında iPhone, iPad ve iPod Touch uyumlu dock ses sistemleri tasarlıyor olması. Daha önce Aerosystem One ve Aerodream One'ı da üreten Jarre'ın müzik dinlerken kaliteden ödün vermek istemeyenlere  son sürprizi evlerde diğerleri kadar yer tutmayacak ama bir o kadar güçlü ve kaliteli ses verecek yeni ürünü Aeropad Two.

AeroPad Two'nun gövdesi paslanmaz çelik yüzeyle bambu ağacının kombinasyonundan oluşuyor. Son derece ince ve zarif bir gövdeye sahip olmasına rağmen üzerinde 4 adet 30 Watt ve 1 tane de 80 Watt'lık toplam 5 hoparlör taşıyor. USB girişi ve Bluetooth desteğiyle de Apple ürünlerinin birçoğunu bağlamak sorun olmaktan çıkıyor. Yine bambudan üretilmiş küçük ama fonsiyonel bir kumandayla gelen AeroPad Two'un siyah ve beyaz olmak üzere iki ek renk seçeneğine de sahip. Jarre Technologies'den satın alabileceğiniz ses sisteminin fiyatı 699 euro (yaklaşık 1620 TL) 


2018'in En Çok Konuşulan Bilim Olayları

TEKNOLOJİ | 2018'in En Çok Konuşulan Bilim Olayları

Yeni Yılda HP Sprocket Plus ile Anınızı Ölümsüzleştirin

TEKNOLOJİ | Yeni Yılda HP Sprocket Plus ile Anınızı Ölümsüzleştirin

Samsung’un İlk 5G Destekli Telefonu 2019’da Aramızda

TEKNOLOJİ | Samsung’un İlk 5G Destekli Telefonu 2019’da Aramızda

Klasik Sony PlayStation Tekrar Piyasaya Çıkıyor!

TEKNOLOJİ | Klasik Sony PlayStation Tekrar Piyasaya Çıkıyor!

Apple Watch’u iPod’a Dönüştüren Aksesuar

TEKNOLOJİ | Apple Watch’u iPod’a Dönüştüren Aksesuar

Kararsız Kalanlar için Karşılaştırdık: iPhone XS vs. iPhone XR

TEKNOLOJİ | Kararsız Kalanlar için Karşılaştırdık: iPhone XS vs. iPhone XR

Daha Fazla Göster