Yeni PlayStation'a yeni oyunlar
Teknoloji

Yeni PlayStation'a yeni oyunlar

Sony sadece PS4'ü duyurmadı. Yeni konsola özel bu yeni oyunları da ilk kez meraklısına tanıttı.

PlayStation 4 yeni teknolojinin geldiği noktayı zorlayan görsel özellikleri, kullanıcı dostu uygulamaları ve tabii ki efsane oyunlarıyla beraber sene sonunda hayranlarının evlerindeki yerini almaya başlayacak.

Sony 20 Şubat akşamı düzenlediği etkinlikte konsolun kendisini göstermedi. Ancak DualShock 4'ü ilk kez meraklısının beğenisine sundu. Etkinlikte yeni oyun konsoluyla oynanabilecek yeni ve devam niteliğindeki oyunlar da tanıtıldı.

DriveClub, Infamous Second Son, Killzone: Shadow Fall, Knack, Deep Down, Destiny, Diablo III, The Witness ve Watch Dogs... Hepsi PS4 için özel olarak tasarlandı.

Bağımlıları ve yeni hayranlarıyla buluşmayı bekleyen bu oyunlardan hangisi için kuyruğa gireceğinizin kararını vermek istiyorsanız, hazırladığımız tanıtımlara göz atabilirsiniz:

Killzone: Shadow Fall

Sene 2381. Yer Vekta City. Killzone 3'ün üzerinden tam 30 sene geçti. Fütüristik bir şehir olan Vekta'da iki farklı grup, Helghast ve the Vektans yaşamlarını sürdürüyorlar. Aralarındaki soğuk savaş yavaş yavaş ısınırken siz Shadow Marshall olarak dengeyi sağlamak zorundasınız.

Destiny

Halo'nun devamı niteliğinde tasarlanan Destiny, Bungie'nin PS4 için yazdığı son oyun. Yeryüzünde güvenle yaşayabileceğiniz son şehirdesiniz. Bir "Guardian" olarak dünyayı işgal eden düşmanınız olan yaratıklarla olan mücadelenizden başarıyla çıkmanız gerekiyor.

Infamous Second Son

Department of Unified Protection tarafından yakalanarak hapsedilen süper insanların tek umudu Delsin Rowe. Güçlerini en iyi şekilde kullanarak ve peşindeki D.U.P adamlarını atlatarak sevdiklerini kurtarmak zorunda. Aldığı tüm kararlar insanlığın kaderini belirleyecek.

Knack

Yeniden dirilişin en çirkin varlıkları gulyabaniler ordu halinde insanlığı tehdit ediyorlar. Knack olarak bu gidişata daha ne kadar göz yumabilirsiniz?! Dikkatli olun, bambaşka tehlikelerle karşılaşmanız an meselesi.

Watch Dogs

Kişisel bilginin, internet güvenliğinin, bilgi çağının en karanlık döneminde Chicago'da bir hacker Aiden Pearce. Eski bir suçlu ve ailesinin intikamının peşinde bir süper zeka. Şehirdeki tüm elektronik sistemlerin kontrolü onun elinde. Chicago'yu kendi parmaklarının ucunda bir silah olarak kullanıyor.The Witness

Klasik bir puzzle oyunu. Terkedilmiş bir adadaki bilmeceleri elinizdeki kaynakları ve zekanızı kullanarak çözmeniz gerekiyor.

Drive Club

Araba yarışlarında hızlı ve pratik zekalı olanın kazandığı bir dünyaya yeni bir kazanım olan Drive Club'ta artık yanlız başına yarışları kazanmak önemli değil. Takım ruhu benimseyebilenler birinci olacak.

Deep Down

Karanlık fantazi oyunlarının bir yenisi daha. Deep Down ejderhaların kol gezdiği, ateş püskürdüğü derin zindanlarda en cesur askerlerin bile öldüğü bir habitat. 

İZLE
Nathan Drake Geri Dönüyor
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası