Teknoloji

Yeni Yılda HP Sprocket Plus ile Anınızı Ölümsüzleştirin

HP’nin akıllı telefondan anında baskı alabilen mobil fotoğraf yazıcısı Sprocket Plus yılbaşında sevdiklerine çağın gerisinde kalmayan, eğlenceli ve kullanışlı bir hediye arayanlar için uygun bir hediye alternatifi olarak öne çıkıyor.

Hayatı her yerde ve herkes için kolaylaştıracak teknolojiler yaratan HP’nin cep telefonu boyutundaki mobil fotoğraf yazıcısı Sprocket Plus, yeni yılda sevdiklerine fotoğraf baskısı almanın en keyifli ve şık yolunu hediye etmek isteyenlere özel bir hediye seçeneği olarak dikkat çekiyor. Akıllı telefonlardan anında fotoğraf baskısı alabilme imkanı sunan Sprocket Plus, normal Sprocket yazıcısına göre yüzde 30 oranında daha büyük fotoğraf baskıları alabiliyor.

 18-12/20/hp_sprocket_plus_black_2.jpg

Fotoğraflarınızı basarken eğlencenin keyfini çıkarın

HP Sprocket Plus ile sosyal medya hesaplarından paylaşılan fotoğraflar da basılabiliyor, renkli çerçeveler, emojiler, metinler, çıkartmalar ve filtrelerle fotoğraflar kişiselleştirebiliyor. Şık bir tasarıma sahip olan Sprocket Plus, anılarınızı paylaşmak, fotoğraflarınızı süslerken eğlenmek, bu sayede arkadaşlarınız ve ailenizle keyifli vakit geçirmek için iyi bir yılbaşı hediyesi alternatifi sunuyor.

18-12/20/hp_sprocket_plus_white_1.jpg

Mürekkep bitecek diye endişelenmeyin

Sprocket Plus ile alınan baskılar ZINK Sıfır Mürekkep Teknolojisi kullanılarak üretildiği için gerekli olan tüm renkler HP fotoğraf kağıtlarının üzerinde bulunuyor. Böylece kullanıcıların mürekkebin tükenmesi konusunda endişelenmesine de gerek kalmıyor. Sprocket Plus; lekelenmeye, suya, yıpranmaya karşı dayanıklı ve arka tarafı yapışkanlı baskılar sunuyor.

Kullanıcılar, fotoğraf albümleri oluşturmak, tercih ettikleri herhangi bir alanı süslemek ve kişisel hediyeler yaratmak için yılbaşında sevdiklerine hediye edecekleri bu mükemmel cihazla, yıl boyu en güzel anları çoğaltmanın keyfini çıkarıyor.

HP Sprocket 749 TL, Sprocket Plus ise 849 TL’den başlayan fiyatlar ile teknoloji mağazalarında ve online mağazalarda yerini alıyor.

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası